
На Львівщині від ускладнень коронавірусу помер водій п’ятої підстанції львівської швидкої допомоги Мар'ян Сидор, який 30 років свого життя віддав служінню людям, передають Патріоти України.
Чоловіка госпіталізували до регіонального фтизіопульмонологічного центру, однак, попри намагання лікарів, хвороба виявилася сильнішою. Про повідомляє пресслужба Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф на сторінці у Facebook.
"У сім’ї ЛОЦЕМД МК непоправна втрата – від COVID-19 помер наш колега Сидор Мар’ян Антонович… Завдяки його праці було врятовано багато людських життів", – зазначили в медустанові.

Працівники обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф висловили щирі співчуття рідним та близьким чоловіка.
"На жаль, COVID-19 не є міфом, вигадкою чи тим, чим можна злегковажити. Вірус не обирає, кого вражати, й у зоні ризику щодня перебувають наші медики. Бережіть себе і рідних!" – додали лікарі.
Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...
В Україні продовжується воєнний стан, а це означає, що п'ять категорій громадян мають обов'язково пройти ВЛК. Серед таких осіб колишні "обмежено придатні", випускниці медичних ВНЗ і не тільки, передають Патріоти України. На сторінці у Facebook Житомирс...