
На Львівщині від ускладнень коронавірусу помер водій п’ятої підстанції львівської швидкої допомоги Мар'ян Сидор, який 30 років свого життя віддав служінню людям, передають Патріоти України.
Чоловіка госпіталізували до регіонального фтизіопульмонологічного центру, однак, попри намагання лікарів, хвороба виявилася сильнішою. Про повідомляє пресслужба Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф на сторінці у Facebook.
"У сім’ї ЛОЦЕМД МК непоправна втрата – від COVID-19 помер наш колега Сидор Мар’ян Антонович… Завдяки його праці було врятовано багато людських життів", – зазначили в медустанові.

Працівники обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф висловили щирі співчуття рідним та близьким чоловіка.
"На жаль, COVID-19 не є міфом, вигадкою чи тим, чим можна злегковажити. Вірус не обирає, кого вражати, й у зоні ризику щодня перебувають наші медики. Бережіть себе і рідних!" – додали лікарі.
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...