
У Нікополі знайшли мертвою 15-річну дівчину, яку розшукували п’ять днів, передають Патріоти України.
Як повідомляє поліція Дніпропетровської області, весь цей час дитину розшукували правоохоронці, рятувальники, бійці Нацгвардії та волонтери. Сьогодні за будівлею у промисловій зоні міста дівчину було виявлено мертвою.
Розшукати тіло допоміг кінолог зі службовим собакою - бельгійською вівчаркою Бєс. На місці працює слідчо-оперативна група та експерти-криміналісти. Повідомлення про зникнення дитини надійшло до поліції 15 червня. Мати дівчини розповіла, що напередодні ввечері донька пішла гуляти і не повернулася.
На розшук дитини були орієнтовані всі служби поліції - ювенальні поліцейські, кінологи зі службовими собаками, превентивні співробітники та військові. Правоохоронці перевірили вокзали, ринки, пляжі, парки, закинуті будівлі, а також обстежили покинуті будівлі, лісосмуги та інші місця, де могла перебувати дівчинка.
Після п’яти днів пошуків її тіло виявили на пустирі за покинутою будівлею.
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...