Новий штам наступає: На Житомирщині "Омікрон" виявили у жінок, які повернулися з Італії

На Житомирщині виявили два випадки штаму коронавірусу "Омікрон" у жінок, які прибули з Італії. Про це повідомляє Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України, передають Патріоти України.

Зазначається, що 30 грудня вірусологічна лабораторія вказаного центру підтвердила два випадки інфікування у Житомирі та Бердичеві штамом SARS-CoV-2 "Омікрон" шляхом виявлення мутацій, що характерні для даного штаму.

"З метою підтвердження отриманих результатів біоматеріал буде відправлений до вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я для проведення повногеномного секвенування", - йдеться у повідомленні.

Зеленський відповів на петицію про скасування COVID-вакцинації для низки працівниківЗокрема, штам "Омікрон" виявили у 41-річної та 62-річної жінок, які нещодавно повернувся з Італії. Обидві хворі не були щеплені проти COVID-19. Фахівці проводять епідеміологічне розслідування цих випадків.

Довелося навіть просити однокласника допомогти: У пошуках золотих прикрас дружини чоловік перерив весь сміттєвоз

четвер, 26 січень 2023, 23:29

Мешканець австралійського штату Вікторія, повернувшись із відпустки, виявив, що вдома через незачинені дверцята морозильної камери в холодильнику зіпсувалися всі продукти. Щоб прибрати сморід, він спорожнив морозилку, висипавши весь її вміст до мішка, ...

Скандальну пресофіцерку ДПСУ Плантовську, яка засвітилася на відпочинку в Парижі, перевели в інше місто

четвер, 26 січень 2023, 22:29

Скандальну пресофіцерку Державної прикордонної служби України Іванну Плантовську, яка "прославилася" своїм відпочинком у столиці Франції Парижі, з Одеси перевели на роботу до Житомира. Тепер вона обіймає посаду, не пов'язану з комунікацією. Про це пові...