На знак солідарності з Україною: У Німеччині більше немає "московського" морозива

Німецька мережа супермаркетів Edeka перейменувала морозиво Moscauer Art, яке продається на полицях магазинів під власною торговою маркою Gut und Günstig, наKiewer Art. Про це пише газета Rheinische Post, передають Патріоти України.

"Ми дуже стурбовані тим, що відбувається в Україні. Для нас важливо продовжувати висловлювати нашу солідарність, і ми віримо, що маленькі жести також можуть продемонструвати це", - заявили в Edeka.

Назва Kiewer Art на морозиві буде лише тимчасова. Мережа взагалі планує прибрати географічну прив'язку з назви морозива.

Надалі морозиво називатиметься просто Ice Snack Sandwich, тобто морозиво-сендвіч. Нагадаємо, Верховна Рада у понеділок, 18 липня, ухвалила у першому читанні законопроект, який забороняє присвоювати географічним об'єктам назви, пов'язані з РФ.

"Навіть не цікавляться, чи жива я": Відома українська співачка поскаржилася на родичів із Москви

субота, 3 грудень 2022, 13:28

Українська співачка KRUTЬ в інтерв'ю розповіла, що у неї є родичі в Росії, проте наразі вона з ними не спілкується. А все тому, що на початку повномасштабного російського вторгнення вони не засудили злочинний режим Кремля та не виїхали з країни-агресор...

"Я вимушено поїхав": Онук Софії Ротару вперше прокоментував ганебну втечу з України на човні

субота, 3 грудень 2022, 12:59

Як відомо, онука Софії Ротару Анатолія Євдокименка 7 березня затримали прикордонники. Він із іншими чоловіками незаконно намагався залишити територію України на човні. Зараз Євдокименко перебуває у Європі, але точне місце свого перебування не розкриває...