Наближати перемогу власними руками: Кожен українець може навчитися збирати FPV завдяки "Житомирському дрону", - Федоров

Людина яка зібрала FPV-дрон зможе побачити як зібраний FPV уразив ціль

Кожен українець може навчитися збирати FPV-дрони на платформі “Житомирський дрон”. Про це повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Для початку навчання громадянам необхідно авторизуватися на платформі за допомогою функції “Дія.Підпис” у додатку “Дія”. Також кожен користувач отримає позивний, щоб приховати його особисті дані.

Платформу запустила Житомирська міська рада, на ній можна пройти онлайн-навчання, обрати дрон, який хочете зібрати, а потім передати його на тестування.

Якщо тестування безпілотника пройде успішно, він поїде на фронт, а людина яка його зібрала зможе побачити як зібраний FPV уразив ціль.

Також на платформі можна задонатити на дрони або стати постачальником запчастин для них. Тобто інженери зможуть замовляти у вас деталі для своїх дронів.

Це перша платформа в Україні, яка тестує, забезпечує логістику доставки на передову та частково компенсує вартість дрона: якщо ви мешканець Житомирської громади, то можете отримати 6 тисяч гривень компенсації за зібраний дрон.

До проєкту можуть долучатися інші громади та міста, які також можуть частково компенсувати своїм жителям вартість зібраного FPV.

"Самооборона" виявилася ефективною: На Одещині через сварку дівчат шестеро учнів опинилися в лікарні

четвер, 29 лютий 2024, 23:53

На Одещині через сварку у школі двох дівчат шестеро учнів опинилися в лікарні. Як повідомили у регіональному главку Національної поліції, інцидент стався в одному з ліцеїв Тарутинської громади. Про подію правоохоронцям повідомили медики районної лікарн...

Дуже бояться захворіти: На Закарпатті селяни повстали проти встановлення мобільної вежі

четвер, 29 лютий 2024, 23:43

Жителі гірського села Мала Уголька на Закарпатті виступають проти встановлення мобільної вежі на їхній території. Про це повідомляє Тячівська районна рада, передають Патріоти України. Місцеві селяни зібрали майже півсотню підписів і направили колективн...