Кожен українець може навчитися збирати FPV-дрони на платформі “Житомирський дрон”. Про це повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.
Для початку навчання громадянам необхідно авторизуватися на платформі за допомогою функції “Дія.Підпис” у додатку “Дія”. Також кожен користувач отримає позивний, щоб приховати його особисті дані.
Платформу запустила Житомирська міська рада, на ній можна пройти онлайн-навчання, обрати дрон, який хочете зібрати, а потім передати його на тестування.
Якщо тестування безпілотника пройде успішно, він поїде на фронт, а людина яка його зібрала зможе побачити як зібраний FPV уразив ціль.
Також на платформі можна задонатити на дрони або стати постачальником запчастин для них. Тобто інженери зможуть замовляти у вас деталі для своїх дронів.
Це перша платформа в Україні, яка тестує, забезпечує логістику доставки на передову та частково компенсує вартість дрона: якщо ви мешканець Житомирської громади, то можете отримати 6 тисяч гривень компенсації за зібраний дрон.
До проєкту можуть долучатися інші громади та міста, які також можуть частково компенсувати своїм жителям вартість зібраного FPV.
Археологи виявили 63 давньоєгипетські гробниці у провінції Дум’ят, яка колись була центром торгівлі. Досліджуючи поховання, вчені натрапили на численні артефакти, зокрема золоті прикраси та поховальні приношення, передають Патріоти України. Як пише Her...
У Челябінській області Росії прорвало дамбу Кіалімського водосховища. Вода швидко поширюється, затоплено велику кількість будинків. Про це повідомляють російські Telegram-канали в п'ятницю, 26 липня. За інформацією управління МНС у Челябінській област...