
У Києві лікар піде під суд за звинуваченням у недбалості, що призвела до смерті дворічного Максима. У лютому цього року малюк проковтнув деталь від пластикової іграшки і потрапив у Дитячу клінічну лікарню №1 на вулиці Богатирська, передають Патріоти України.
У прес-службі Київської прокуратури розповіли, що хлопчика можна було врятувати, але лікар лише через 10 годин після госпіталізації почав проводити гастроскопію, намагаючись дістати стороннє тіло стравоходу.
"Лікар-хірург, який знаходився на чергуванні, в порушення вимог наказу щодо маршрутів госпіталізації, згідно з яким діти до трьох років з підозрою на стороннє тіло шлунково-кишкового тракту, госпіталізуються в НДСЛ "Охматдит", госпіталізував хлопчика в загальну хірургію для спостереження та обстеження дитини, призначивши консультацію педіатра", - йдеться у висновку прокуратури
Під час процедури в дитини настала гостра серцева недостатність, у результаті якої хлопчик помер. Максим пішов у кращий світ на руках у тата.
"Згідно з висновком експерта, між настанням смерті хлопчика і наявними дефектами в наданні йому медичної допомоги існує прямий причинно-наслідковий зв'язок у вигляді бездіяльності лікаря, а саме - проведення певних досліджень при надходженні дитини в медичну установу і протягом її подальшого перебування у відділенні", - сказано в повідомленні. Якщо в суді вина лікаря буде доведена, йому загрожує до трьох років позбавлення волі.
24 червня Міністерство оборони України у межах трансформації Сил оборони запровадило новий базовий контракт для військовослужбовців на небойових посадах. Контракт передбачений для діловодів, бухгалтерів, майстрів, кухарів та інших фахівців на посадах, ...
Українці, які мають право на різні види пенсій, можуть самостійно обрати найвигідніший для себе варіант. Для переходу з одного виду пенсії на інший достатньо подати відповідну заяву до Пенсійного фонду України, передають Патріоти України з посиланням ...