НАБУ прийшло з обшуками в лікарні "Укрзалізниці" через закупівлю ПЛР-тестів

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) у четвер, 9 червня, прийшло з обшуками в лікарні "Укрзалізниці". Слідчі дії проходять по справі щодо закупівлі послуг ПЛР-тестування за завищенними цінами. Про це повідомили у пресслужбі "Укрзалізниці". У компанії наголосили, що надали доступ до всіх приміщень, передбачених ухвалою суду для проведення обшуків.

Як розповіли в УЗ, посадовці філій "Центр охорони здоров’я" АТ "Укрзалізниця" підозрюються у спробі закупити послуги ПЛР-тестування за завищеними цінами. Йдеться про період з вересня по грудень 2020 року. "На той час зазначені закупівлі були призупинені департаментом категорійного управління та службами безпеки АТ "Укрзалізниця". Матеріали щодо можливого порушення було передано правоохоронцям", – сказано у повідомленні.

Як повідомило видання "Українська правда" з посиланням на джерела, йдеться про заволодіння грошима, виділеними на лікування пацієнтів з COVID-19. Це нібито 60 млн грн.

"Правоохоронці розслідують заволодіння 60 млн гривень. Ці гроші Національна служба здоров’я виділила лікарням "Укрзалізниці". Однак, за даними слідства, заклади не лікували хворих із COVID-19", – написало видання.

Нагадаємо: на початку квітня глава комітету Верховної Ради з питань здоров'я нації, медичної допомоги і медичного страхування Михайло Радуцький заявив, що лікарня "УЗ" у Харкові в березні отримала 60 млн на закупівлю кисню, однак кошти витратили не за призначенням. Керівництво лікарні пояснило, що через існуючу ієрархію вони нібито не можуть самостійно розпоряджатися коштами.

Таємниці графіті Софії Київської. Унікальний життєпис княжих часів України-Русі

вівторок, 22 червень 2021, 8:10

Ансамбль Софійського собору, споруджений Володимиром Великим та його сином Ярославом Мудрим, є не лише унікальною пам’яткою архітектури і монументального живопису, але і вмістилищем безцінних графіті 11-13 століть - важливим історичним джерелом. Собор ...

Щасливі громадяни СРСР очима "шпигуна": Спливли фото висланого французького туриста

вівторок, 22 червень 2021, 7:50

​"Ці знімки викривають фантазії про якийсь там "золотий вік". Саме ці фото послужили причиною того, що радянські власті визнали чоловіка шпигуном та вислали з країни. У мережі опублікували серію знімків життя в СРСР 1960-х років, які зробив турист з Фр...