Набудувалися Шмигалю доріг? Заробітчани масово повертаються до Польщі - натовпи людей терпляче під дощем чекають своєї черги (відео)

На українсько-польському кордоні збираються величезні черги з українців, які повертаються на заробітки в сусідню країну, не спокусившись на працевлаштування в Україні, яке, згідно з новою програмою українського уряду, повинні забезпечити заробітчанам за рахунок будівництва доріг і мостів, зазначають Патріоти України.

Відео з пішохідного пункту пропуску "Шегині" в Львівській області в неділю, 31 травня, опублікував на своїй Facebook-сторінці депутат Львівської міськради Ігор Зінкевич.

На кадрах видно, що кілька сотень українців чекають своєї черги, щоб перетнути кордон і повернутися на роботу на польських промислових і сільсько-господарських підприємствах. Незважаючи на негоду вони терпляче чекають своєї черги, не маючи ілюзій на те, що в Україні заробити їм допоможе урядова програма.

"31.05.2020 о 15:00. Пропускний пункт "Шегині" - черга до Польщі", - підписав зняте відео автор.

Нагадаємо, що піший прохід через ПП "Шегині" безкоштовний, а за проїзд авто треба заплатити по 50-100 доларів. У черзі люди змушені стояти мінімум по 5-6 годин.

З архіву ПУ. У NASA показали, як виглядає "пустеля" посеред України з космосу (фото)

четвер, 26 листопад 2020, 2:00

Олешківські піски в Україні потрапили на фото NASA. Супутник Landsat 8 зняв розташований в 30 км від Херсона унікальний піщаний масив з космосу, передають Патріоти України 4 листопада 2019 року. "На північ від Чорного моря ландшафт південної України ря...

З архіву ПУ. "На людство чекають небачені муки": 11 тисяч вчених виступили зі страшним прогнозом

четвер, 26 листопад 2020, 1:00

Людей на планеті Земля чекають "небачені муки через кліматичну кризу", якщо не відбудуться серйозні зміни в глобальному суспільстві. Про це йдеться в жорсткому попередженні більш ніж 11 тисяч вчених, передають Патріоти України 5 листопада 2019 року. «М...