Набудувалися Шмигалю доріг? Заробітчани масово повертаються до Польщі - натовпи людей терпляче під дощем чекають своєї черги (відео)

На українсько-польському кордоні збираються величезні черги з українців, які повертаються на заробітки в сусідню країну, не спокусившись на працевлаштування в Україні, яке, згідно з новою програмою українського уряду, повинні забезпечити заробітчанам за рахунок будівництва доріг і мостів, зазначають Патріоти України.

Відео з пішохідного пункту пропуску "Шегині" в Львівській області в неділю, 31 травня, опублікував на своїй Facebook-сторінці депутат Львівської міськради Ігор Зінкевич.

На кадрах видно, що кілька сотень українців чекають своєї черги, щоб перетнути кордон і повернутися на роботу на польських промислових і сільсько-господарських підприємствах. Незважаючи на негоду вони терпляче чекають своєї черги, не маючи ілюзій на те, що в Україні заробити їм допоможе урядова програма.

"31.05.2020 о 15:00. Пропускний пункт "Шегині" - черга до Польщі", - підписав зняте відео автор.

Нагадаємо, що піший прохід через ПП "Шегині" безкоштовний, а за проїзд авто треба заплатити по 50-100 доларів. У черзі люди змушені стояти мінімум по 5-6 годин.

Хіти тижня. "Такого у нас у місті ще не бачили!": У центрі Дніпра пара знімала порно просто неба (відео)

субота, 15 травень 2021, 19:00

У Дніпрі на балконі апартаментів "Мост-сіті" побачили пару, яка займалася сексом просто неба. У чоловіка у руці можна побачити телефон – він імовірно фільмував на нього порно. "Такого в Дніпрі ще не було точно, та й ще з видом на Дніпро", – йдеться у п...

Мріє про море?: В Білорусі хлопчик після рясного дощу влаштував "заплив" в калюжі (фото)

субота, 15 травень 2021, 18:22

"У Слуцьку після дощу зробили ось такий кадр", - йдеться в повідомленні. Цілком ймовірно, закриті кордони через пандемію коронавірусу в цьому і тому році тиснуть все більше навіть на дитячу голову, особливо ближче до літа та літніх канікул. Можна припу...