Начальник станції обізвав "гнидником": На вокзалі у Миколаєві прибрали пост для відпочинку військових (відео)

18 березня, коли зачиняли цей пост на карантин – тут було все для відпочинку армійців.

Скандал довкола волонтерського посту для військових на залізничному вокзалі Миколаєва - поки всі сиділи на карантині, майно, що збирали люди звідусюди, зникло, повідомляють Патріоти України.

Волонтери показують порожнє приміщення. Кажуть, що 18 березня, коли зачиняли цей пост на карантин – тут було все для відпочинку армійців. «Стояв стіл, холодильник, ліжка. Тут було все затягнуто плівкою і були прапори і рушники з шевронами», - каже волонтер Олена Івашиненко.
Все майно звозили сюди люди. Прапори та шеврони – дарували армійці, які відпочивали на посту. «Ми стільки років з цією війною. Я сама з Донбасу. Ми з ними спілкуємося, обговорюємо, ми як психологи там були», - каже волонтерка Галина Трішкіна.
Півроку тому, коли Укрзалізниця відкрила свою кімнату для відпочинку військових, начальник вокзалу пригрозив, що закриє пост, кажуть волонтери. Тож, впевнені, поки всі були на карантині – так і зробив.
Він визнає, що все майно демонтували за його вказівкою. Бо, мовляв, дезінфікували у зв'язку із короновірусом. «Ми там все два дні мили після вашого, вибачте, гнидника», - каже начальник залізничної станції Миколаїв Леонід Пляченко.
Запевняє, все майно у багажному відділенні. Чому зробили це без попередження волонтерів, не відповідає. Волонтери майно знайшли. Утім, відновлювати волонтерський пост – начальник станції категорично відмовляється.

Кімната для відпочинку, яку відкрила на вокзалі Укрзалізниця – набагато гірша за знищений волонтерський пост, кажуть самі військові. Там навіть каву безкоштовно не поп'єш. Начальник вокзалу все заперечує. Утім, прайс таки там є.

Волонтери написали заяву у поліцію за крадіжку та перевищення влади начальником залізничної станції. Сподіваються, що їхній пост таки повернуть на місце. Бо впевнені, безкоштовна допомога волонтерів завжди потрібна.

Джерело: ТСН.ua

Цю битву ми вже виграли: Український борщ визнали об’єктом культурної спадщини ЮНЕСКО

п’ятниця, 1 липень 2022, 14:00

Український борщ увійшов до списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує термінової охорони. Відповідне рішення ухвалили 1 липня на 5-му позачерговому засіданні Міжурядового комітету з охорони нематеріальної культурної спадщини, інформ...

Прямо у аеропорту: У Лондоні заарештували українського бізнесмена

п’ятниця, 1 липень 2022, 13:00

Стало відомо, що 29 червня 2022 року близько 7 години ранку у лондонському аеропорту "Лутон" британська поліція заарештувала Сергія Тищенка, повідомляють Патріоти України. Раніше Високий суд Лондона схвалив арешт Сергія Тищенка, відомого в Україні як в...