Начальник станції обізвав "гнидником": На вокзалі у Миколаєві прибрали пост для відпочинку військових (відео)

18 березня, коли зачиняли цей пост на карантин – тут було все для відпочинку армійців.

Скандал довкола волонтерського посту для військових на залізничному вокзалі Миколаєва - поки всі сиділи на карантині, майно, що збирали люди звідусюди, зникло, повідомляють Патріоти України.

Волонтери показують порожнє приміщення. Кажуть, що 18 березня, коли зачиняли цей пост на карантин – тут було все для відпочинку армійців. «Стояв стіл, холодильник, ліжка. Тут було все затягнуто плівкою і були прапори і рушники з шевронами», - каже волонтер Олена Івашиненко.
Все майно звозили сюди люди. Прапори та шеврони – дарували армійці, які відпочивали на посту. «Ми стільки років з цією війною. Я сама з Донбасу. Ми з ними спілкуємося, обговорюємо, ми як психологи там були», - каже волонтерка Галина Трішкіна.
Півроку тому, коли Укрзалізниця відкрила свою кімнату для відпочинку військових, начальник вокзалу пригрозив, що закриє пост, кажуть волонтери. Тож, впевнені, поки всі були на карантині – так і зробив.
Він визнає, що все майно демонтували за його вказівкою. Бо, мовляв, дезінфікували у зв'язку із короновірусом. «Ми там все два дні мили після вашого, вибачте, гнидника», - каже начальник залізничної станції Миколаїв Леонід Пляченко.
Запевняє, все майно у багажному відділенні. Чому зробили це без попередження волонтерів, не відповідає. Волонтери майно знайшли. Утім, відновлювати волонтерський пост – начальник станції категорично відмовляється.

Кімната для відпочинку, яку відкрила на вокзалі Укрзалізниця – набагато гірша за знищений волонтерський пост, кажуть самі військові. Там навіть каву безкоштовно не поп'єш. Начальник вокзалу все заперечує. Утім, прайс таки там є.

Волонтери написали заяву у поліцію за крадіжку та перевищення влади начальником залізничної станції. Сподіваються, що їхній пост таки повернуть на місце. Бо впевнені, безкоштовна допомога волонтерів завжди потрібна.

Джерело: ТСН.ua

Зарплата до 80 тис. грн без вищої освіти: Названо найбільш високооплачувані вакансії в Україні

субота, 4 лютий 2023, 21:28

Наявність вищої освіти давно перестала бути основним чинником для високої зарплати. Названо фахівців, які можуть розраховувати на дохід до 80 тисяч гривень на місяць навіть без диплома вишу, передають Патріоти України. Гідний заробіток в Україні навіть...

"Усі звільнені в суботу з полону – в лікарні": У ГУР розповіли про стан бійців

субота, 4 лютий 2023, 20:14

Звільнені у суботу з російського полону українські бійці перебувають у незадовільному стані, всі вони в лікарні. Про це заявив заступник начальника ГУР Дмитро Усов під час зустрічі з керівником ОП Андрієм Єрмаком, повідомляють Патріоти України із посил...