"Над Брюсселем туман, в Вашингтоне - мороз": На Херсонщині чиновник пішов із урочистого заходу через пісню "95 кварталу" (відео)

Перший заступник голови Генічеської райдержадміністрації Олексій Сищенко демонстративно пішов із святкування Дня незалежності, заявивши, що не хоче слухати "сєпарську пісню".

Скандал через виконання пісні "95 кварталу" спалахнув у Генічеську у суботу, 24 серпня. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на місцеве видання "Новий візит".

Перший заступник голови Генічеської райдержадміністрації Олексій Сищенко демонстративно пішов із святкування Дня незалежності у Генічеську. Скандал виник через те, що під час урочистого заходу стали співати одну із пісень 95 кварталу.

Чиновник не згоден із текстом пісні і вважає, що вона "недоречна під час святкування Дня Незалежності України, яка потерпає від збройної агресії. Можливо пісня доречна для шоу, а не до урочистих заходів до Дня Незалежності.".

На знак протесту Сищенко поклав квіти до погруддя Тараса Шевченко та демонстративно пішов зі святкування.

20 літрів горілки на благодійний обід: ПЦУ на Сумщині потрапила в гучний скандал

четвер, 19 вересень 2019, 20:45

Єпископ Сумський запевнив, що на будь-якому благодійному обіді у церкві алкоголь виключений. У четвер, 19 вересня, у мережі з'явилася інформація про те, що нібито настоятель церкви ПЦУ в Сумській єпархії звернувся до керівника лікеро-горілчаного заводу...

"Ми не дозволимо використовувати цей інцидент для очорнення бійців та ветеранів", - Міністерство у справах ветеранів про інцидент із мостом Метро в Києві

четвер, 19 вересень 2019, 20:14

У міністерстві закликали громадян уважно перевіряти інформацію, а журналістів - спиратися на достовірні джерела. Міністерство у справах ветеранів обіцяє захищати інтереси Олексія Белька, який захопив міст Метро, так само, як захищає інтереси будь-якого...