
У Києві ввечері, 3 вересня, загорівся Костел святого Миколая. На місці працюють пожежники, повідомляють Патріоти України.
"У Києві горить Костел святого Миколая. Горить друга (задня) частина будівлі", - йдеться у повідомленні. Міські рятувальні служби, 15 фахівців ДСНС та 4 одиниці техніки ліквідовують пожежу в Костелі Святого Миколая на вулиці Великій Васильківській.
Міський голова Віталій Кличко зазначив, що загорання сталось між першим і другим поверхами та швидко розповсюдилось на покрівлю будівлі. Ранг пожежі-2.

Прессекретарка ДСНС Києва Світлана Водолага розповіла, що виклик із повідомленням про пожежу надійшов до рятувальників о 21:49. "Візуально відкритого вогню немає, але сильне задимлення", – сказала вона. Попередньо, вогонь частково зруйнував оздоблення костелу на першому та другому поверхах.

На Полтавщині неповнолітнього визнано винним у підпалі автомобіля, який він здійснив за грошову винагороду після «замовлення», отриманого через Telegram. Інцидент стався наприкінці 2025 року в селі Божківське. За даними слідства, з підлітком у месендже...
Синоптики попереджають про зміну погодних умов в Україні: після періоду помірної літньої температури країну очікує помітне потепління, яке прийде вже наприкінці тижня, передають Патріоти України. За даними Українського гідрометеорологічного центру, най...