
У Києві ввечері, 3 вересня, загорівся Костел святого Миколая. На місці працюють пожежники, повідомляють Патріоти України.
"У Києві горить Костел святого Миколая. Горить друга (задня) частина будівлі", - йдеться у повідомленні. Міські рятувальні служби, 15 фахівців ДСНС та 4 одиниці техніки ліквідовують пожежу в Костелі Святого Миколая на вулиці Великій Васильківській.
Міський голова Віталій Кличко зазначив, що загорання сталось між першим і другим поверхами та швидко розповсюдилось на покрівлю будівлі. Ранг пожежі-2.

Прессекретарка ДСНС Києва Світлана Водолага розповіла, що виклик із повідомленням про пожежу надійшов до рятувальників о 21:49. "Візуально відкритого вогню немає, але сильне задимлення", – сказала вона. Попередньо, вогонь частково зруйнував оздоблення костелу на першому та другому поверхах.

Житель Великогаївської громади отримав штраф у розмірі 3400 гривень за неправдивий виклик поліції на спецлінію 102, передають Патріоти України. Як повідомляється, чоловік перебував у стані алкогольного сп’яніння та заявив оператору, що нібито «вбив дру...
У Китаї стрімко набирає популярності незвична послуга — оренда «старшої сестри». Жінки віком від 30 до 40 років пропонують молодшим дівчатам емоційну підтримку, життєві поради та дружнє спілкування, отримуючи за це від 20 до 40 доларів на годину, перед...