
У Києві ввечері, 3 вересня, загорівся Костел святого Миколая. На місці працюють пожежники, повідомляють Патріоти України.
"У Києві горить Костел святого Миколая. Горить друга (задня) частина будівлі", - йдеться у повідомленні. Міські рятувальні служби, 15 фахівців ДСНС та 4 одиниці техніки ліквідовують пожежу в Костелі Святого Миколая на вулиці Великій Васильківській.
Міський голова Віталій Кличко зазначив, що загорання сталось між першим і другим поверхами та швидко розповсюдилось на покрівлю будівлі. Ранг пожежі-2.

Прессекретарка ДСНС Києва Світлана Водолага розповіла, що виклик із повідомленням про пожежу надійшов до рятувальників о 21:49. "Візуально відкритого вогню немає, але сильне задимлення", – сказала вона. Попередньо, вогонь частково зруйнував оздоблення костелу на першому та другому поверхах.

З початком Чемпіонату світу з футболу 2026 року у всіх виникає лише одне питання: яка країна стане чемпіоном світу? Але так званий "живий Нострадамус" вважає, що має відповідь, передають Патріоти України з посиланням на The Daily Star. 39-річного брази...
Міністерка юстиції Німеччини Штефані Губіґ під час візиту до Києва прокоментувала обговорення в Європейському Союзі щодо можливого перегляду умов тимчасового захисту для українських громадян, зокрема чоловіків призовного віку, передають Патріоти Україн...