Надя Дорофєєва поділилася деталями особистого життя, зокрема розповіла про стосунки з Дантесом після розлучення

Надя Дорофєєва / фото instagram.com

Після розлучення з Володимиром Дантеса співачка Надя Дорофєєва вийшла заміж за ресторатора Михайла Кацуріна. Вона не часто проводить з ним час через щільний графік, проте помітно, що вони щасливі разом.

Більш того, Надя зізналася, що дружить і з дітьми Кацуріна від першого шлюбу з Дашею Кацуріною, яка зараз перебуває у стосунках з Дантесом і навіть почала разом з ним жити.

А ось з екс-чоловіком Додо не спілкується. Про це вона розповіла в ефірі "Сніданку з 1+1". Ведучі запитали у артистки, чи підтримує вона зв'язок з Дантесом, на що вона лаконічно відповіла: "Ні".

Володимир Дантес і Надя Дорофєєва / фото instagram.com/vladimirdantes

Також вона прокоментувала спілкування з Потапом. За словами співачки, останнім часом вони рідко спілкуються. При цьому можуть одне одному надіслати якусь пісню.

Крім того, вона сказала, що їй неприємно бачити, як Потапа хейтять.

"Я вважаю, що хейтять всіх. І щодо співчуття мені завжди боляче, коли комусь важко, навіть якщо людина цього не показує", - додала Додо.

"Єдине, що треба...": Голова Комітету економістів України оцінив ідею платного бронювання від мобілізації

четвер, 29 лютий 2024, 17:58

Шлях добровільної мобілізації єдино правильний для держави, але він має передбачати стимули і для мобілізованого, і для роботодавця, якщо він хоче зберегти працівника. Єдине, що треба –- це розумно визначити суму, яка не буде обтяжливою для роботодавці...

У банкоматах стоять обмеження на видачу готівки: Українцям розповіли, скільки грошей можна зняти

четвер, 29 лютий 2024, 17:47

Українці можуть знімати зі своїх рахунків чималі суми через банкомати – проте не безмежні і далеко не завжди. Річ у тім, що після початку повномасштабної війни на зняття готівки було встановлено ліміти – щоб уникнути виникнення її дефіциту, передають П...