Більш того, Надя зізналася, що дружить і з дітьми Кацуріна від першого шлюбу з Дашею Кацуріною, яка зараз перебуває у стосунках з Дантесом і навіть почала разом з ним жити.
А ось з екс-чоловіком Додо не спілкується. Про це вона розповіла в ефірі "Сніданку з 1+1". Ведучі запитали у артистки, чи підтримує вона зв'язок з Дантесом, на що вона лаконічно відповіла: "Ні".
Також вона прокоментувала спілкування з Потапом. За словами співачки, останнім часом вони рідко спілкуються. При цьому можуть одне одному надіслати якусь пісню.
Крім того, вона сказала, що їй неприємно бачити, як Потапа хейтять.
"Я вважаю, що хейтять всіх. І щодо співчуття мені завжди боляче, коли комусь важко, навіть якщо людина цього не показує", - додала Додо.
Археологи виявили 63 давньоєгипетські гробниці у провінції Дум’ят, яка колись була центром торгівлі. Досліджуючи поховання, вчені натрапили на численні артефакти, зокрема золоті прикраси та поховальні приношення, передають Патріоти України. Як пише Her...
У Челябінській області Росії прорвало дамбу Кіалімського водосховища. Вода швидко поширюється, затоплено велику кількість будинків. Про це повідомляють російські Telegram-канали в п'ятницю, 26 липня. За інформацією управління МНС у Челябінській област...