Надпотужний антиоксидант: Копійчаний овоч, що уповільнює старіння органзму

Лікар назвала копійчаний овоч, що уповільнює старіння

Відомий лікар з США Люсія Гарсія розповіла, який овоч здатний уповільнити старіння організму, завдяки унікальним антиоксидантним властивостям, повідомляють Патріоти України з посиланням на Quora. Коштує в Україні недорого, а вживати рекомендується хоч кожен день.

Йдеться про звичайну капусту. Доктор Гарсіа впевнена, що овоч надзвичайно поживний, а регулярне вживання його в їжу дуже корисно для здоров'я.

Капуста - низькокалорійний овоч. У 100 грамах капусти міститься всього 25 калорій, а вміст води в ній досягає 90%.

Можна їсти сиру капусту, завдяки чому максимально засвоюються її поживні речовини.

"Багато дієтологів вважають, що капуста має сильну антиоксидантну і антивікову дію", - говорить лікар.

На думку лікаря, капуста дуже багата вітаміном С, вітаміном Е і бета-каротином, а загальний вміст вітамінів в ній в три рази вище, ніж в помідорах.

"Ці вітаміни є природними антиоксидантами, які можуть ефективно протидіяти старінню клітин, уповільнювати швидкість старіння клітин, тим самим сповільнюючи процес старіння організму", - говорить доктор Гарсіа.


Дива не буде: Уряд оприлюднив ймовірну мінімальну зарплату на 2024 рік, яка на 20% нижча за прожитковий мінімум

неділя, 28 травень 2023, 9:30

В уряді обговорили спільно з профспілками ймовірний розмір мінімалки на 2024 рік. Профспілки вважають, що запропонована чиновниками мінімальна зарплата на 2024 рік не відповідає реальному рівню очікуваної вартості життя, передають Патріоти України. Нат...

Не всім по кишені! В Україні очікують дефіцит на продукти садівництва: Якими будуть ціни на фрукти

неділя, 28 травень 2023, 9:28

Холодна і дощова весна, на жаль, вплинула на врожай фруктів цього року. Він буде нижчим, ніж очікувалося. Дефіцит вітчизняних фруктів компенсують за рахунок імпорту. Однак ціни на фрукти, особливо ранні, в Україні не будуть низькими. Про це розповіли а...