
Франківець Мишко Адамчак грою на сопілці в окопах надихнув китайських музикантів. Про це написав на своїй сторінці в мережі Facebook франківський музикант, лідер гурту "КораЛЛі" Мишко Адамчак, який нині служить у добровольчому батальйоні "Госпітальєри", передають Патріоти України.
"Я впевнений, що це гарний знак – нас підтримують представники найбільшого народу у світі! Гадаю, абсолютно не зайвим буде прийняти такий потужний батальйон до лав музичної армії України", – йдеться у його дописі.
Музикант так розповів історію про "Сопілку миру": Odarka Eryiğit-Ustenko виставила відео у китайських соцмережах, де він грає мелодію на сопілці. Мелодія їм настільки сподобалася, що вони вирішили також її зіграти, але не мали нот. Одарка повідомила про це у Facebook, і їй відписала Лілія Кувалдіна, яка сказала, що знає солдата з відео й відмітила Мишка під постом.
"Через 10 хвилин у китайських музикантів вже були необхідні ноти, а ще через 30 хвилин вони відправили мені ось це відео з побажаннями миру. Дякую, друзі!", – пише Одарка.
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...