
Франківець Мишко Адамчак грою на сопілці в окопах надихнув китайських музикантів. Про це написав на своїй сторінці в мережі Facebook франківський музикант, лідер гурту "КораЛЛі" Мишко Адамчак, який нині служить у добровольчому батальйоні "Госпітальєри", передають Патріоти України.
"Я впевнений, що це гарний знак – нас підтримують представники найбільшого народу у світі! Гадаю, абсолютно не зайвим буде прийняти такий потужний батальйон до лав музичної армії України", – йдеться у його дописі.
Музикант так розповів історію про "Сопілку миру": Odarka Eryiğit-Ustenko виставила відео у китайських соцмережах, де він грає мелодію на сопілці. Мелодія їм настільки сподобалася, що вони вирішили також її зіграти, але не мали нот. Одарка повідомила про це у Facebook, і їй відписала Лілія Кувалдіна, яка сказала, що знає солдата з відео й відмітила Мишка під постом.
"Через 10 хвилин у китайських музикантів вже були необхідні ноти, а ще через 30 хвилин вони відправили мені ось це відео з побажаннями миру. Дякую, друзі!", – пише Одарка.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...