Надзвичайно важливий прецедент: У Чехії суд виправдав господаря готелю, який не пускав до себе росіян

Томаш Крчмарж порівняв дії глави РФ Володимира Путіна з діями Адольфа Гітлера в Судетах.

Томаш Крчмарж. Фото: Фейсбук.

У Чехії Конституційний суд ухвалив повністю виправдати власника готелю Brioni Boutique Hotel в місті Острава Томаша Крчмаржа, який відмовлявся пускати в постояльці громадян Росії. Чоловік мотивував це анексією Росією українського Криму. Про це у своєму Facebook розповів посол України в Латвії Євген Перебийніс, передають Патріоти України.
24 березня 2014-го Крчмарж вивісив в готелі оголошення, що через анексію не буде поселяти росіян. Через кілька днів він змінив оголошення: громадяни Росії зможуть жити в готелі, якщо письмово засудять окупацію півострова.
Чеська торговельна інспекція вирішила, що це - дискримінація і оштрафувала Крчмаржа на 50 тис крон (близько 2 тис євро). Однак чоловік вважав це справою принципу і пішов до суду. За словами українського посла, чех тоді порівнював дії глави РФ Володимира Путіна з діями Адольфа Гітлера в Судетах.
Через суд Крчмарж домігся зменшення штрафу до 5 тис крон, однак і це його не влаштувало: він заявляв, що не погодиться зі штрафом навіть в одну крону. Пройшовши ряд інстанцій, власник готелю дійшов до Конституційного суду. Сьогодні він виніс вердикт, постановивши, що дискримінації не було. Суд, посилаючись на позицію міжнародних організацій і МЗС Чехії, констатував, що анексія Криму суперечить основоположним принципам міжнародного права.

"Таким чином, ми маємо надзвичайно важливий прецедент рішення Конституційного суду країни ЄС, в якому не тільки відновлена справедливість щодо людини, яка стала на захист України, а й підтверджена протиправність анексії Росією території України", - підсумував український дипломат.

Олексій Залевський згадав про секс з представником своєї статі і розповів, чому всі найвідоміші чоловіки його професії - геї (відео)

субота, 24 лютий 2024, 9:14

Дизайнер і стиліст Олексій Залевський зізнався, що три десятиліття тому мав інтимний досвід з чоловіком, але не може назвати себе геєм, оскільки більше секс з представниками своєї статі не практикував. Він також підтвердив, що в дизайнерській спільноті...

"Викрити і заслати до Сибіру": У РФ показово заговорили про "чистки" українців, - ISW

субота, 24 лютий 2024, 8:57

Заступник голови Ради безпеки Російської Федерації Дмитро Медведєв розповів про плани Росії щодо репресій українських громадян на тимчасово окупованих територіях. Про це повідомляє Інститут вивчення війни у зведенні від 23 лютого, передають Патріоти Ук...