Нагадує про Голокост: Люксовий бренд потрапив у скандал через одяг

Кілька предметів одягу з капсульної колекції Loewe схожі на форму в'язнів концентраційних таборів.

Люксовий бренд Loewe, що базується в Іспанії, розкритикували за одяг, що нагадує про Голокост, передають Патріоти України з посиланням на CNN.

Кілька предметів одягу з капсульної колекції, присвяченій відомому британському художнику-керамістові Вільяму де Моргану, схожі на форму в'язнів концентраційних таборів.

У капсульній колекції бренду від William De Morgan були комбіновані смугасті сорочки й штани, практично ідентичні одягові, який носили євреї в таборах смерті під час Другої світової війни. На сайті Loewe сорочку можна було купити за 950 доларів, а повноцінний образ — за 1840 доларів.

Така схожість викликала невдоволення громадськості.Відзначається, що бренд приніс вибачення на офіційній сторінці в соціальній мережі Instagram і видалив речі зі свого сайту. За офіційною заявою компанії, у Loewe не було наміру нагадувати про страшні події.

Це не перший раз, коли бренди потрапили під критику через продаж одягу, що нагадує Голокост. Зара, яка також базується в Іспанії, вибачилася в 2014 році за продаж смугастої футболки з жовтою зіркою, яка також нагадувала уніформу, яку носили ув'язнені єврейського концтабору.

"Тільки ще голограми не транслює": Українка купила курятину, яка почала світитися в темряві (фото)

субота, 31 жовтень 2020, 5:44

Українка купила курку, яка вночі почала світитися в темряві. Така дивна пригода сталася в Івано-Франківську. Дівчина поскаржилася на супермаркет, і попросила торговельну мережу пояснитися. Про це Олена Заславська розповіла у Facebook "Комуналка ІФ", пе...

Хіти тижня. Зроблено в Україні: На Львівщині випускають різнокольоровий томатний сік (відео)

субота, 31 жовтень 2020, 3:00

На рік закатують 1200 пляшок. І вже вийшли у великі магазини та на сайти. Два товариші на Львівщині навчились заробляти на звичайному томатному соку. Як? Бо їхні соки різнокольорові – жовті, помаранчеві та червоні, передають Патріоти України з посиланн...