Нагадує зелений чай або персиковий сік: В окупованому Сімферополі з кранів тече каламутна вода

З кожним днем ситуація стає все гіршою.

Жителі окупованого Сімферополя скаржаться на каламутну воду з кранів. Вона може змінюватися від кольору неміцного зеленого чаю до кольору персикового соку. Місцями з кранів тече іржа, повідомляють Патріоти України.

У Криму з кранів тече брудна вода

У Сімферополі відчутно погіршилася якість води з кранів. У районі водойми обміліли через посуху. Воду на очисних станціях потрібно промивати двічі на добу, щоб позбутися від іржі й домішок, пояснив Володимир Баженов – гендиректор компанії-постачальника "Вода Криму".

"На вході в очисні споруди на Петровських скелях і Партизанському водосховищі каламутність піднялася до 10 міліграмів", – зазначив Баженов.

За його словами, з кожним днем ситуація стає все гіршою. "Чисту воду ми забираємо, а мул у водосховищах залишається. Плюс при такій температурі починається цвітіння синьо-зелених водоростей", – додав гендиректор компанії. У результаті цього і погіршується якість води.

Як вирішують питання та які перспективи

Однак очисні станції міста з такою концентрацією домішок могли б впоратися, якби не дефіцит води. Баженов наголосив, що наразі фільтри на очисних спорудах миють один раз на добу. На це витрачається п'ять тисяч кубометрів води, які скидають в каналізацію. Промивати фільтри частіше не дозволяють залишки водних запасів.

У Сімферополі та 39 найближчих населених пунктах Сімферопольського та Бахчисарайського районів ввели графік подачі води з 24 серпня. До 7 вересня споживання має знизитися зі 160 тисяч кубометрів на добу до 100 тисяч. Більшість людей отримують воду лише вранці та ввечері. "Вода Криму" називає такі дії вимушеними і пов'язує їх із посушливим роком.

Джерело: Крим.Реалії

Не одне й те ж: Яка різниця в поняттях "знятий" і "виключений" з військового обліку

неділя, 26 травень 2024, 7:59

В Україні від 18 травня набув закон про мобілізацію. Проте українське законодавство не дає чіткої відповіді на запитання, що робити такій категорії чоловіків, як зняті з військового обліку – потрібно їм іти до ТЦК чи ні. Адвокат Микола Максимов у комен...

Ситуація складна: Експерт пояснив, чому відключення світла у Києві є довшими, ніж в інших містах

неділя, 26 травень 2024, 7:22

У Києві набагато більше критичної інфраструктури, ніж в цілому по України. Це столиця, тут є багато промислових та інфраструктурних потужностей, які захищені державою як критичні. Відповідно для приватних споживачів та звичайного бізнесу електрики зали...