"Нагорі" дали команду не розголошувати: У Києві вже були випадки смерті після вакцинації від коронавірусу

Після повідомлення про смерть жінки після введення вакцини Moderna, журналісти з'ясували, що в Київській міській лікарні №4 вже були випадки, коли пацієнти вмирали після щеплення від коронавіруса. Ще в червні там помер від ковіда чоловік, який був вакцинований препаратом CoronaVac. Про це повідомив Сергій Кравченко, голова Національної Медичної палати України, передають Патріоти України.

"На початку літа вже був подібний випадок. Дорослий чоловік на третій день після вакцинації китайським CoronaVac потрапив в інфекційне відділення Київської міської клінічної лікарні №4 з підозрою на ковід. В результаті помер в умовах стаціонару", - розповів Кравченко, пославшись на слова медиків, які лікували цього пацієнта.
Він додав, що більш докладні деталі уточнити зараз вже складно, так як історія хвороби здана в архів. При цьому про летальний кінець після щеплення CoronaVac публічно не повідомлялося. Хоча лікарі доповіли начальству про це, "нагорі" історії вирішили не надавати розголосу.
За зізнанням медиків, що працюють з ковіднимі хворими в цій лікарні, до них регулярно надходять вакциновані пацієнти, які хворіють коронавірусом після щеплення. Хтось хворіє в легкій, а хтось у важкій формі. У деяких ковід розвивається відразу після щеплення, у інших - через час.
"Це говорить про те, що система фармаконагляду не працює! Нікого не цікавить, скільки провакцинованих і якими вакцинами людей захворіло і було госпіталізовано. Скільки серед них летальних випадків. І як наслідок, ніхто не проводить фармаконагляд безпеки, епідеміологічної ефективності вакцин, що застосовуються в Україні", - говорить Сергій Кравченко.
Джерело: Страна

Один з тюрми, другий з волі: В Україні затримали шахраїв, які викрали майже 2 млн грн "похоронних"

четвер, 25 червень 2026, 16:46

Поліція Харківщини викрила осіб, причетних до викрадення майже двох мільйонів гривень з рахунку вдови загиблого військовослужбовця. Про це повідомила 24 червня Нацполіція, передають Патріоти України. У січні 2025 року зловмисники отримали несанкціонова...

Нині це може здивувати: Чому в СРСР соромилися джинсів і яскравого одягу

четвер, 25 червень 2026, 16:37

У СРСР мода була не просто питанням стилю, а частиною ідеологічного контролю. Одяг мав демонструвати скромність, стриманість і відповідність колективним нормам, тому будь-які прояви індивідуальності часто сприймалися як небажані або навіть «неправильні...