Нагорода знайшла "героя": Водія, який не вимкнув російський серіал на вимогу дівчат-волонтерок, звільнять

Водій поїхав в об'їзд автостанції, але кари уникнути все одно не вдалося.

Активісти очікували водія на вокзалі. Фото: Фейсбук.

Водій автобуса, який слідував з Луцька до Києва, відмовився вимкнути російський серіал на прохання двох пасажирок рейсу - волонтерів Ярини Чорногуз і Насті Конфедерат. Пасажирок залишили на трасі, оскільки вони принципово не хотіли залишатися в автобусі, де продовжували дивитися серіал. Компанія перевізника заявила, що водія звільнять найближчим часом, а пасажиркам компенсують вартість квитків, передають Патріоти України.

"Це перший подібний випадок з нашим водієм. Нам дуже шкода і, звичайно, ми вибачаємося за таку його поведінку. Цей водій закінчить свою кар'єру в нашій компанії, як тільки повернеться з рейсу", - зазначив представник перевізника.

Після повідомлення Ярини Чорногуз про інцидент, на автостанції в Києві зібралися активісти, які очікували приїзду водія автобуса. Але водій поїхав в об'їзд автостанції.
Джерело: Громадське.ua

Чому коронавірус почав вбивати молодих в Україні: Епідеміолог дала відповідь

середа, 8 квітень 2020, 10:42

Станом на вечір 7 квітня в Україні від коронавірусу померло 45 осіб і всі частіше почали реєструвати випадки смертей серед людей працездатного віку, передають Патріоти України. Лікар вищої категорії, заслужений лікар України, епідеміолог Людмила Мухар...

"Немцы даже во время эпидемии остаются немцами: простой пример", - Кох

середа, 8 квітень 2020, 10:39

"Хотите я расскажу вам что такое немцы? Вот просто чтобы было понятно в двух словах. Можно много всяких историй рассказать. Но это самая простая", - пише у своєму блозі Альфред Кох, передають Патріоти України, і продовжує:. "Я уже, наверное, рассказыв...