​Найбільша пелька в світі: Жінка відкрила рота на 6,5 см і потрапила в Книгу рекордів Гіннеса

Зірка TikTok з 1,7 мільйона підписників потрапила в Книгу рекордів Гіннеса за найбільший жіночий рот, повідомляють Патріоти України з посиланням на New York Post.

Відеоролики 31-річної Саманти Рамсделл зі штату Коннектикут у США кілька разів ставали вірусними завдяки унікальній зовнішності жінки – її рот відкривається на 6,5 см.

Рамсделл офіційно внесли до Книги рекордів Гіннеса як жінку з найбільшим діаметром відкритого рота в світі.

«Це неймовірно, що в 31 рік я змогла поставити рекорд у тому, про що я боялася навіть говорити і всіляко намагалася приховати. А тепер це найяскравіша і відома всім сторона моєї особистості», - сказала вона.

Спочатку Саманта завела свої акаунти в соціальних мережах, щоб публікувати відеоролики, в яких вона могла б демонструвати свої акторські навички. Жінка й гадки не мала, що її особлива риса приверне така увага.

"Думає, що він зірка? Нехай! Тому що зірка – це скупчення газів": Популярний репер розповів про скандал з Потапом (відео)

неділя, 29 січень 2023, 16:15

Український репер Назар Хасан розповів, як одного разу поскандалив з Потапом. Виявляється, що продюсер був гостем на радіо, де працював ХАС і тоді він обізвав одного з ведучих м*даком. В інтерв'ю Аліні Доротюк, Хасан сказав, що в прямому ефірі вирішив ...

Знайшли за 6 днів голодним і з лихоманкою: Підліток настільки захопився грою у хованки, що опинився в іншій країні (відео)

неділя, 29 січень 2023, 15:16

Підліток із Бангладеш грав у піжмурки і замкнувся у вантажному контейнері, де вирішив заховатися. Втім, він випадково замкнувся усередині і заснув, а судно з контейнером попрямувало до Малайзії. Про це пишуть ЗМІ з посиланням на міністра внутрішніх сп...