
Колишній півзахисник збірної України та київського Динамо Роман Безус, який тепер виступає за кіпрську Омонію, пригадав поразку національної команди від Франції у відборі на чемпіонат світу 2014 року. Про це повідомляє ВЗБІРНА, передають Патріоти України.
У першому матчі Україна перемогла Францію 2:0, проте на виїзді поступилася 0:3 та не змогла вийти на турнір. У першому матчі Безус вийшов на поле на 76-й хвилині, а у матчі-відповіді вийшов у основі та відіграв 65 хвилин.
За словами Безуса, ця поразка стала для нього болючішою, ніж у фіналі Ліги Європи, коли він у складі Дніпра програв Севільї (2:3). «Було дуже боляче після матчу-відповіді. Сприйнялося тоді, мабуть, для мене навіть не так, як фінал Ліги Європи в 2015-му.
Пам’ятаю, тоді я не міг увімкнути телевізор тижні три, мабуть, щоб не бачити ніякі новини. Мабуть, найболючіше таке відчуття було після поразки — що на довгий час затягнулося. Тоді трохи якась була тривожність в роздягальні. Перший раз я в деяких гравців бачив, що вони переживають перед грою. Якщо чесно, це перший раз я, мабуть, когось побачив настільки переживаючим, що люди деякі ніколи не грали в металевих шипах — сиділи крутили, бо поле було тяжке трохи. Перед грою була атмосфера трохи тривожна, мені здається.
І з перших хвилин вони як понеслися, так і було тяжко. Але, я думаю, що все рівно десь, можливо, в кінці якби хоч трохи більше, можливо, або віри, або чогось все рівно якийсь штрафний або рикошетик якийсь залетів би, то…", — розповів Безус.
Туристів, які вирушають у відпустку на Середземномор'я попереджають про нову систему в’їзду до ЄС, яка може ускладнювати пропуск в аеропортах, і про сорокаградусну спеку. Але до них додалась нова потенційна загроза – риба Lagocephalus sceleratus, яка в...
На заводах Hyundai у Південній Кореї назріває масштабний страйк. Майже 90% із 40 тисяч членів профспілки підтримали проведення протесту. Цього разу головною причиною невдоволення стали не зарплати чи умови праці, а побоювання через активне впровадження...