Найдорожча вакцина - таки найкраща: У Moderna заявили про ефективність їхнього препарату проти коронавірусу "Дельта"

Вакцина проти COVID-19 компанії Moderna виробляла нейтралізуючі антитіла проти нових варіантів коронавірусу, включаючи варіант Delta. Такі дані зафіксовані в ході лабораторних досліджень. Про це Moderna повідомила 29 червня, зазначають Патріоти України.

Дослідження проводили на сироватці крові від восьми учасників, отриманої через тиждень після того, як вони отримали другу дозу вакцини на ранньому етапі дослідження.

Вакцинація дала антитіла проти всіх варіантів, включаючи додаткові бета-версії варіанту, вперше виявленого в Південній Африці, та три варіанти, вперше виявлені в Індії.

Однак аналіз показав помірне зменшення нейтралізуючих антитіл проти деяких нових варіантів, включаючи Delta, Kappa та Gamma.

"Ці нові дані підбадьорюють і підкріплюють нашу віру в те, що вакцина Moderna проти COVID-19 повинна залишатися захистом проти нових виявлених варіантів", - заявив керівник Moderna Стефан Бансель.

Нагадаємо, Індія 29 червня дозволила екстрене використання вакцини проти COVID-19 від компанії Moderna. Країна намагається активізувати процес вакцинації після рекордного спалаху інфекції та зростання рівня смертності.

На Житомирщині сталася моторошна ДТП - загинули батько й діти, мати в лікарні (фото)

понеділок, 6 грудень 2021, 9:26

Внаслідок ДТП на Житомирщині загинули батько і двоє дітей, а мати з важкими травмами потрапила до лікарні, заявив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький у Facebook, зазначають Патріоти України. Дослівно: "Сього...

Може початися паніка: На Європу чекає до 5 млн українських біженців у разі великої війни з РФ, - Резніков

понеділок, 6 грудень 2021, 8:22

Якщо Росія розв'яже широкомасштабний наступ на Україну, то в Європі може з'явитися 3-5 млн українських біженців. Крім того, при цьому сценарії весь континент зіштовхнеться із проблемами продовольчої безпеки, зазначають Патріоти України. Він нагадав, що...