Найдорожчий туалет країни: На Закарпатті шкільну вбиральню побудували за 100 тис. доларів, але так і не відкрили (відео)

Найдорожчий туалет країни: Шкільну вбиральню на Закарпатті, за 100 тисяч доларів, добудували, але не відкрили (ВІДЕО)

Яблунівська ЗОШ вже відома на всю країну, але не через своїх старанних учнів та перемоги на олімпіадах, а через шкільний туалет, який будують вже шість років, передають Патріоти України.

На сьогодні туалет за 2,5 млн. гривень вже добудований, але від дітей та персоналу він закритий. У Хустський РДА обіцяють, що вбиральню здадуть в експлуатацію восени, хоч обіцяли зробити це 1 січня. Пропонуємо вашій увазі сюжет на цю курйозну та важливу тему.

Резонанс тижня. У трагічній смерті ветерана АТО у Києві з'явилися підозрілі деталі

неділя, 23 лютий 2020, 2:00

У Києві біля Центрального залізничного вокзалу в кінці грудня 2019 року загадково загинув ветеран АТО Володимир Алехно. У висновку судмедекспертизи вказано, що смерть чоловіка настала від переохолодження, втім його дружина Марина не повірила в це. У по...

Не їжте цього!: Дієтологи визначили, які продукти негативно впливають на волосся

неділя, 23 лютий 2020, 0:32

Від консервів із тунцем варто однозначно відмовитися? Британські дієтологи визначили які продукти негативно діють на волосся, а які ні. Вони рекомендують певним чином відкоригувати раціон, інформують Патріоти України.