"Найкрасивіша" далекобійниця в світі змінила роботу - вона заробляє 150 тис. доларів на рік (фото)

28-річна Блейз Вільямс з Австралії, яку називали "найкрасивішою далекобійницею" в світі, змінила роботу через травму, отриману в 2018 році - вона більше не могла водити машину. Про це повідомляє yahoo.com, передають Патріоти України.

"Я водила вантажівки по 10-13 годин на день, але потім зламала ногу, і це закінчилося 16-місячною травмою, тому що вона не заживала належним чином", - заявила Блейз. За словами дівчини, реальність життя без стабільного доходу змусила її занепокоїтися.

Саме тоді її подруга, американська тату-модель Хайді Лавон, запропонувала їй спробувати продавати свої пікантні фото фанатам, чим вона і зайнялася надалі. Зараз Блейз заробляє 150 тис. доларів на рік, що в кілька разів перевищує її зарплату водія.

З архіву ПУ. Російський філософ самоізолювався в лісі і загинув наглою смертю, повторивши долю Сократа

понеділок, 12 квітень 2021, 22:30

У Ленінградській області (РФ) чоловік, що називав себе мандрівником і "філософом добровільної простоти", самоізолювався в лісі і помер від отруєння. Про це повідомляє Telegram-канал "Бурхливий світ", зазначають Патріоти України. Мандрівник Олександр Но...

"Кіров гад": Стелу на в'їзді до Кропивницького дотепно "декомунізували" (відео)

понеділок, 12 квітень 2021, 22:28

Невідомі активісти перетворили стару назву міста на стелі - "Кіровоград" - на напис "Кіров гад". Тепер Кропивницький зустрічає подорожувальників стелою з написом "Кіров гад". На в'їзді з миколаївського напрямку невідомі частково демонтували стару назву...