Найпівденніший шматочок України: Наші полярники сфотографувалися в заметах у літньо-курортних нарядах

Таким чином українці в Антарктиці підтримали Кліматичний марш - акцію, що нагадує про зміни клімату.

Фото полярників у шортах і шльопанцях серед снігів опублікував Національний антарктичний науковий центр, зазначають Патріоти України.

"У неділю, 26 вересня 2021 року в Києві вже традиційно відбудеться Кліматичний марш - акція, покликана нагадати про одну з найбільших загроз для людства: зміни клімату та пов'язані з цим природні катаклізми", - сказано в повідомленні.

У Національному антарктичному центрі зазначили, що за останні 50 років середня температура на континенті зросла на +3 С⁰ - це приблизно як різниця клімату між Україною і Скандинавією.

Українські полярники сфотографувалися в заметах у літньому одязі 01

"Наші полярники, що працюють на станції "Академік Вернадський", чи не щодня спостерігають наслідки зміни клімату. Саме тому вони підтримали Кліматичний марш і закликали долучитися до нього усіх небайдужих. Для фото вони обрали літній одяг, щоб підкреслити аномальність тих процесів, що відбуваються в унікальних екосистемах Антарктики, і привернути увагу до цієї проблеми", - сказано в повідомленні.

Дві з них належали жінкам: У Китаї виявили гробниці віком близько 1900 років

п’ятниця, 22 жовтень 2021, 0:32

У давніх усипальницях було чимало ритуальних предметів. Дві з усипальниць належали жінкам. Китайські археологи виявили в центральній провінції Хунань чотири гробниці віком близько 1900 років. Про це повідомило агентство Xinhua, передають Патріоти України.

Гра в хованки із поліцією: У мережі показали оригінальний спосіб порушення карантину в Харкові (фото)

четвер, 21 жовтень 2021, 23:53

У Харкові, де спостерігається вкрай складна ситуація з поширенням коронавірусу, пасажири вигадали новий спосіб порушувати карантин і приховувати це від поліцейських. Про це свідчать кадри, опубліковані сьогодні місцевим Телеграм-каналом "Труха", переда...