"Найсолодші яблука лише вдома": Настя Каменських повернулася до України (фото)

Українська співачка Настя Каменських повернулася до України з Іспанії, де перебувала разом із чоловіком Потапом з 24 лютого. Артистка опублікувала фото, на якому позує біля яблуні. У публікації вона повідомила, що зібрала перший урожай, передають Патріоти України.

«Цей солодкий момент, коли яблуня біля будинку дала перший урожай. Найсолодші яблука лише вдома», - написала вона. У коментарях фани вітають Каменських із поверненням до рідної країни.

«З поверненням!», «Ви вже вдома?», «Ти приїхала додому?», «Ура, ти вдома!», - пишуть у Мережі.

Про те, чи повернувся разом із нею до України Потап, Каменських не повідомила. Раніше Каменських розповіла, що виїхала з України за кілька тижнів до війни та працювала в Іспанії над новим альбомом. За тиждень до 24 лютого до неї приєднався її чоловік, репер та продюсер Потап.

Чи заборонять виїзд з України військовозобов’язаним жінкам від 1 жовтня 2023 року - пояснення адвоката

п’ятниця, 29 вересень 2023, 9:59

Від 1 жовтня всі жінки-медикині й фармацевтки мають стати на військовий облік у Територіальних центрах комплектування й соціальної підтримки (ТЦК і СП). Чи означає це, що жінкам заборонять виїзд за кордон, - питання, яке хвилює багатьох українок, перед...

Вчені розповіли, в який місяць найчастіше народжуються довгожителі

п’ятниця, 29 вересень 2023, 9:57

Експерти із проблем старіння, смертності та довголіття університету Чикаго (University of Chicago), США, провели дослідження, яке показало взаємозв'язок між місяцем народження та тривалістю життя, передають Патріоти України. Згідно з результатами досл...