
Українська співачка Настя Каменських повернулася до України з Іспанії, де перебувала разом із чоловіком Потапом з 24 лютого. Артистка опублікувала фото, на якому позує біля яблуні. У публікації вона повідомила, що зібрала перший урожай, передають Патріоти України.
«Цей солодкий момент, коли яблуня біля будинку дала перший урожай. Найсолодші яблука лише вдома», - написала вона. У коментарях фани вітають Каменських із поверненням до рідної країни.
«З поверненням!», «Ви вже вдома?», «Ти приїхала додому?», «Ура, ти вдома!», - пишуть у Мережі.
Про те, чи повернувся разом із нею до України Потап, Каменських не повідомила. Раніше Каменських розповіла, що виїхала з України за кілька тижнів до війни та працювала в Іспанії над новим альбомом. За тиждень до 24 лютого до неї приєднався її чоловік, репер та продюсер Потап.
Очікується, що до 2100 року рівень світового океану підніметься в середньому на 0,5–1,9 метра порівняно з 2000 роком. Підвищення рівня Світового океану до кінця століття може стерти з карти цілі острівні держави та затопити мільйонні мегаполіси, переда...
Під час розкопок біля Благовіщенської церкви у селі Крилос Галицької громади на глибині біля 60 сантиметрів знайшли гральну фішку, схожу на зразки з британського Вінчестера. Розкопки, які почалися 25 червня, проводять фахівці Центру медієвістичних студ...