
Українська співачка Настя Каменських повернулася до України з Іспанії, де перебувала разом із чоловіком Потапом з 24 лютого. Артистка опублікувала фото, на якому позує біля яблуні. У публікації вона повідомила, що зібрала перший урожай, передають Патріоти України.
«Цей солодкий момент, коли яблуня біля будинку дала перший урожай. Найсолодші яблука лише вдома», - написала вона. У коментарях фани вітають Каменських із поверненням до рідної країни.
«З поверненням!», «Ви вже вдома?», «Ти приїхала додому?», «Ура, ти вдома!», - пишуть у Мережі.
Про те, чи повернувся разом із нею до України Потап, Каменських не повідомила. Раніше Каменських розповіла, що виїхала з України за кілька тижнів до війни та працювала в Іспанії над новим альбомом. За тиждень до 24 лютого до неї приєднався її чоловік, репер та продюсер Потап.
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...