Найстрашніша зима позаду: Одразу у шести областях України вимикають опалення

Україна успішно завершує зиму і вже в шести областях почали відключати опалення. Про це повідомив голова правління НАК "Нафтогаз України" Олексій Чернишов у Facebook, передають Патріоти України.

Таким чином, у Херсонській, Одеській, Миколаївській, Дніпропетровській, Волинській та Вінницькій областях за рішеннями місцевої влади почали відключення споживачів від опалення.

"Україна успішно завершує найважчий опалювальний сезон. У частині областей погодні умови дозволили це зробити раніше, ніж було заплановано. Зараз очікується похолодання, але після нього опалення почнуть поступово відключати і в інших областях", – зазначив він.

Глава "Нафтогазу" також подякував фахівцям за те, що вдалося пройти цю зиму без серйозних проблем з теплопостачанням.

Це вражає! В Іспанії дослідники виявили римське скельне святилище віком понад 1,8 тис. років

середа, 24 червень 2026, 16:22

В Іспанії археологи виявили римське святилище, вирізьблене в стіні карʼєру наприкінці II століття нашої ери. Його присвятили Міневрі – богині мудрості, війни та ремесел, передають Патріоти України. Ширина споруди сягає 70 сантиметрів, а висота – пів ме...

Піти на пенсію достроково реально: Ось що для цього потрібно

середа, 24 червень 2026, 15:12

У той час як українським пенсіонерам Кабмін обіцяє мінімальну пенсію в 3357 гривень у 2029 році, деякі пенсіонери можуть піти на відпочинок достроково. Щоправда за дотримання низки умов, передають Патріоти України. Як повідомили у Головному управлінні ...