
Україна успішно завершує зиму і вже в шести областях почали відключати опалення. Про це повідомив голова правління НАК "Нафтогаз України" Олексій Чернишов у Facebook, передають Патріоти України.
Таким чином, у Херсонській, Одеській, Миколаївській, Дніпропетровській, Волинській та Вінницькій областях за рішеннями місцевої влади почали відключення споживачів від опалення.
"Україна успішно завершує найважчий опалювальний сезон. У частині областей погодні умови дозволили це зробити раніше, ніж було заплановано. Зараз очікується похолодання, але після нього опалення почнуть поступово відключати і в інших областях", – зазначив він.
Глава "Нафтогазу" також подякував фахівцям за те, що вдалося пройти цю зиму без серйозних проблем з теплопостачанням.
У єпархіальній бібліотеці польського міста Пельплін дослідники виявили унікальну знахідку — дві раніше невідомі проповіді святого Августина, одного з найвпливовіших мислителів пізньої античності та Отців Церкви Христової, передають Патріоти України. ....
Наприкінці тижня в Україну прийде хвиля сильної спеки, яка охопить більшість регіонів країни. Температура повітря місцями сягатиме +35…+37°С. Про це розповіла синоптикиня Наталка Діденко у проєкті "Тепер головне" на Еспресо, передають Патріоти України....