Найсильніші морози і снігопади: Синоптик озвучив, якою буде зима в Україні

Погода в Україні взимку може неприємно здивувати українців. Знаменитий народний синоптик складав прогнози погоди на кілька років вперед, передають Патріоти України.

Його прогнози грунтувалися на дуже багатьох факторах - від народних прикмет до взаємозв'язку року з різними планетами.

Згідно прогнозу Леоніда Горбаня, грудень у 2022 році буде м'який і відносно теплий. Зима почнеться з невеликого морозу і в перші дні опади не очікуються. З 6 грудня вдарять невеликі морози, можливий сніг.

"Вже з 12 числа почне теплішати, можливий сніг з дощем, мокрий сніг. В середині місяця очікується відлига. До кінця грудня знову трохи похолодає, але 2023 рік українці зустрічатимуть з мокрим снігом і відлигою", - йдеться в прогнозі Горбаня.

Погода на січень 2023

Зима в 2023 році буде підкорятися Марсу, а це значить, що варто очікувати і сильні морози, і снігопади, і затяжні холоди.

За прогнозом народного синоптика, стійкі морози будуть цілий місяць з невеликими послабленнями 5-6, 14-15, 27-28 січня. Також часто йтиме сніг і мокрий сніг, а з 25 січня снігопади очікуються практично щодня до кінця місяця.

Погода на лютий 2023

Останній зимовий місяць почнеться з помірних морозів, але вже після 4 лютого сильно похолодає. З 6 до 12 можливе потепління, відлига і сніг. З 18 лютого знову прийдуть сильні морози, які триватимуть майже до середини березня.

Допомагає уникнути інфарктів та інсультів: Чому варто починати ранок із апельсинового соку

вівторок, 21 березень 2023, 0:30

Апельсин - найпоширеніший цитрусовий фрукт у світі. Але переконливим є не лише смак. Завдяки багатому вітамінно-мінеральному складу апельсини також надзвичайно корисні для здоров'я, пише видання Eat Smarter, передають Патріоти України. Ці цитрусові мі...

Мобілізація в Україні: В яких випадках чоловіків з "білим квитком" призивають до армії

вівторок, 21 березень 2023, 0:28

Військовий стан та мобілізацію в Україні продовжили до 20 травня. У ЗСУ призивають навіть чоловіків з так званим "білим квитком" - обмежено придатних до служби. Йдеться про українців проблемами зі здоров'ям, передають Патріоти України. Українці масово...