Найтяжчий виклик у спортивній кар'єрі: Бігун з Сумщини подолав 100 км пісків Сахари

Умови змагання були скоріше для верблюдів, ніж людец

Тренер ДЮСШ Охтирського району Сумської області, уславлений український ультрамарафонець Євген Глива брав участь у 100-кілометровому забігу через пустелю Ultra Mirage El Djerid 2021, що пройшов 2 жовтня в Тунісі. Учасникам пропонувалися дві дистанції, на 50 і 100 км, зазначають Патріоти України.

"100 км по пустелі Сахара!!! Один пункт харчування і п’ять пунктів гарячої води, тільки один на останніх 40 км. І це в 36-40 тепла (ні в якому разі не виправдання, так для інформації)", - зазначає українець.

"Так важко ще не було, після того як "накрило", вирішив доходити, підходити, доповзати за всяку ціну. Результат - 11-й в абсолюті, восьмий серед чоловіків", - написав Євген Глива на своїй сторінці після фінішу.

У центрі Києва закривається легендарний магазин Roshen (фотофакти)

п’ятниця, 31 березень 2023, 3:00

У центрі Києва на вулиці Хрещатик, неподалік від Бессарабського ринку, закривається магазин Roshen. . З вуличних вітрин повністю зникли декорації, а половина полиць у магазині вже порожні. Працівники попереджають, що 31 березня магазин працюватиме оста...

Карма - вона така: На Ростовську область обрушилася потужна хуртовина (відео)

четвер, 30 березень 2023, 23:43

Надзвичайну ситуацію оголошено у Росії, кількох містах Ростовської області, через сильний снігопад. Про це повідомляють місцеві пабліки, а також "Труха-Україна", передають Патріоти України. Так, на трасі М4 "Дон" вже більше чотирьох годин стоять близьк...