Найтяжчий виклик у спортивній кар'єрі: Бігун з Сумщини подолав 100 км пісків Сахари

Умови змагання були скоріше для верблюдів, ніж людец

Тренер ДЮСШ Охтирського району Сумської області, уславлений український ультрамарафонець Євген Глива брав участь у 100-кілометровому забігу через пустелю Ultra Mirage El Djerid 2021, що пройшов 2 жовтня в Тунісі. Учасникам пропонувалися дві дистанції, на 50 і 100 км, зазначають Патріоти України.

"100 км по пустелі Сахара!!! Один пункт харчування і п’ять пунктів гарячої води, тільки один на останніх 40 км. І це в 36-40 тепла (ні в якому разі не виправдання, так для інформації)", - зазначає українець.

"Так важко ще не було, після того як "накрило", вирішив доходити, підходити, доповзати за всяку ціну. Результат - 11-й в абсолюті, восьмий серед чоловіків", - написав Євген Глива на своїй сторінці після фінішу.

Хіти тижня. Парад запроданців: Хто з українських артистів виступить на російській "Пісні року"

субота, 27 листопад 2021, 15:00

Як свідчить анонс, у ньому візьмуть участь і українські артисти. Так, організатори називають майбутнє дійство «грандіозним» та «головним концертом країни». Заплановано його на 4 грудня. Для росіян співатимуть, у тім числі, Софія Ротару, Artik & Asti, А...

Як у фільмі жахів: У Дніпрі в парку комунальники знайшли людські кістки (фото)

субота, 27 листопад 2021, 14:44

У Дніпрі у парку 40-річчя визволення міста працівники КП "Благоустрій" знайшли людські кістки. Не виключено, що тут була чиясь могила. Про це свідчить той факт, що були знайдені також частини надгробка, а місцями виникали провалля у землі. Слід зазначи...