Найважчий період ми вже пережили: Астролог розповів, чого українцям чекати у травні

Українці вже пережили найскладніший період у нинішній історії, а з середини квітня ситуація покращуватиметься. Свій астрологічний прогноз для України зробив Ігор Нехаєв, який особисто постраждав від ЗС РФ в Ірпені, передають Патріоти України.

За його словами, він зі своїми колегами-астрологами робив передбачення на 2022 рік, у якому вони побачили складний період з 26 лютого до 7 квітня. Проте, як стверджує Нехаєв, українці вже пережили скрутний час і поступово ситуація покращуватиметься.

"З середини квітня ситуація поступово покращується. Ця фаза хоч і затяжна, але, по суті, є переломним моментом. Але вона не буде такою легкою та швидкою, як нам хочеться", - продовжив астролог і попередив, що з 30 квітня починається коридор затемнень, що може піднести безліч неприємних подій.

У період до 15 травня, за словами Нехаєва, можливі локальні спалахи, оскільки люди ухвалюють необдумані рішення. Разом з цим, як йдеться в прогнозі астролога, незабаром буде ще один переломний момент, який може вирішити результати війни з РФ.

"29 квітня Сатурн змінює свій знак. Ця планета знаходиться в карті України разом із Місяцем, а Місяць представляє народ. Тому до кінця квітня ще можуть бути втрати населення: еміграція і, на жаль, смерті. З кінця квітня Сатурн перейде на інший знак, і буде легше. Ми все це на собі відчуватимемо", - продовжив Нехаєв і додав, що до кінця 2022 року буде чимало інших складних подій, але вони не зрівняються з першими тижнями повномасштабного вторгнення ЗС РФ.

Аліна Гросу дала приводи думати, що вона розлучилася зі своїм бойфрендом-актором із РФ

вівторок, 28 червень 2022, 20:14

Шанувальники української співачки Аліни Гросу підозрюють, що вона розлучилася зі своїм коханим Романом Полянським. Відомий російський актор театру і кіно після повномасштабного вторгнення РФ на територію України не висловив свою позицію щодо війни, хоч...

Картини, написані душею: Киянка, чиї руки через жахливу ДТП функціонують на 30%, створює олійні шедеври

вівторок, 28 червень 2022, 14:12

Хоча руки Іри поки працюють лише на 30%, її це не зупинило. Дівчина придбала мольберт, знайшла онлайн-уроки і сама вгадала й сконструювала пристрій, який допомагає їй тримати пензлі. Свої картини – фантастично красиві олійні пейзажі, малюнки тварин. Дв...