Найважливіший поєдинок в житті обох: Ф'юрі неймовірно схуд перед боєм з Усиком

Схоже, що Тайсон Ф'юрі серйозно ставиться до майбутнього бою проти Олександра Усика. Головною тактикою британця у наступному поєдинку буде не програти українцеві у швидкості.

Для цього володар поясу WBC у надважкій вазі неймовірно схуд, так, що вболівальники навіть не одразу змогли його впізнати.

Дієтолог Ф'юрі, Грег Марріотт, нещодавно опублікував фотографію Ф'юрі без футболки, показавши - боксер знаходиться у чудовій формі. Шанувальники британця не можуть повірити, наскільки він має стрункий вигляд. Видання talkSPORT навело декілька коментарів:

Тайсон Ф'юрі тепер і раніше

Один із фанатів написав: "Він ніколи не виглядав таким рельєфним".

Інший: "Тайсон виглядає як ніколи голодним, щоб довести свою спроможність після бою з Нганну. Незабаром ми побачимо ще один історичний виступ Ф'юрі".

Третій додав: "Братуха намагається отримати 8 кубиків преса для бою з Усиком".

Нагадаємо, що бій Усика з Ф'юрі має відбутися 18 травня у столиці Саудівської Аравії Ер-Ріяді.

Відомого батюшку-співуна з "1+1", котрий поносив героїв Небесної сотні, зсадили з потягу, котрий прямував за кордон

субота, 25 травень 2024, 7:15

Переможця проєкту «Голос країни-7» священника Московської церкви Олександра Клименка не випустили за кордон через відсутність його даних в системі «Оберіг». Сам батюшка у себе в Facebook переконує, що виконав всі необхідні процедури для оформленні дозв...

Виплати скасують: Чому переселенцям можуть відмовити у допомозі в Україні

субота, 25 травень 2024, 6:56

У виплатах допомоги внутрішньо-переміщеним особам (ВПО) можуть відмовити у разі, якщо громаду виключено зі списку бойових дій або тимчасово окупованих територій, або якщо переселенці відсутні за місцем обліку або виїхали за кордон на постійне проживанн...