Наївся кров’янки: На Чернігівщині від ботулізму помер пенсіонер, медики були безсилі

На Чернігівщині від ботулізму помер 74-річний чоловік. За повідомленням Чернігівського обласного центру контролю та профілактики захворювань, чоловік захворів після вживання кров’яної ковбаси домашнього приготування, що зберігалася близько двох місяців у холодильнику, передають Патріоти України.

"Постраждалий у стані середньої тяжкості звернувся за медичною допомогою наступного дня після вживання продукту. Чоловіка госпіталізували до інфекційного відділення районної лікарні. Проте через тиждень хворий самовільно покинув лікарню. Чотири дні потому чоловіка госпіталізували вже в обласну лікарню, де він помер", - говориться в повідомленні центру. Станом на 20 липня в Чернігівській області зареєстрували 10 випадків ботулізму, три з них стали летальними.

Видатний шедевр культури зниклої цивілізації: В Іспанії археологи виявили "колісницю богів" доримської епохи

субота, 27 червень 2026, 22:17

В Іспанії під час розкопок стародавнього поселення Касас-дель-Туруньюело, однієї з головних пам’яток тартеської цивілізації, археологи виявили унікальну бронзову церемоніальну колісницю, що датується V століттям до нашої ери. Як пише heritagedaily.com,...

Робота мрії? У Греції шукають людей, які доглядатимуть за котами на острові

субота, 27 червень 2026, 22:03

На грецькому острові Сірос відкрили набір волонтерів, які готові присвятити місяць догляду за безпритульними котами. За свою допомогу учасники отримають безкоштовне житло, сніданки та повністю оплачені комунальні послуги, передають Патріоти України. Пр...