
На Чернігівщині від ботулізму помер 74-річний чоловік. За повідомленням Чернігівського обласного центру контролю та профілактики захворювань, чоловік захворів після вживання кров’яної ковбаси домашнього приготування, що зберігалася близько двох місяців у холодильнику, передають Патріоти України.
"Постраждалий у стані середньої тяжкості звернувся за медичною допомогою наступного дня після вживання продукту. Чоловіка госпіталізували до інфекційного відділення районної лікарні. Проте через тиждень хворий самовільно покинув лікарню. Чотири дні потому чоловіка госпіталізували вже в обласну лікарню, де він помер", - говориться в повідомленні центру. Станом на 20 липня в Чернігівській області зареєстрували 10 випадків ботулізму, три з них стали летальними.
На Полтавщині неповнолітнього визнано винним у підпалі автомобіля, який він здійснив за грошову винагороду після «замовлення», отриманого через Telegram. Інцидент стався наприкінці 2025 року в селі Божківське. За даними слідства, з підлітком у месендже...
Синоптики попереджають про зміну погодних умов в Україні: після періоду помірної літньої температури країну очікує помітне потепління, яке прийде вже наприкінці тижня, передають Патріоти України. За даними Українського гідрометеорологічного центру, най...