Наївся кров’янки: На Чернігівщині від ботулізму помер пенсіонер, медики були безсилі

На Чернігівщині від ботулізму помер 74-річний чоловік. За повідомленням Чернігівського обласного центру контролю та профілактики захворювань, чоловік захворів після вживання кров’яної ковбаси домашнього приготування, що зберігалася близько двох місяців у холодильнику, передають Патріоти України.

"Постраждалий у стані середньої тяжкості звернувся за медичною допомогою наступного дня після вживання продукту. Чоловіка госпіталізували до інфекційного відділення районної лікарні. Проте через тиждень хворий самовільно покинув лікарню. Чотири дні потому чоловіка госпіталізували вже в обласну лікарню, де він помер", - говориться в повідомленні центру. Станом на 20 липня в Чернігівській області зареєстрували 10 випадків ботулізму, три з них стали летальними.

Зустрічайте "Сім Сестер", вони ж оспівані Стожари: Українців чекає яскраве і, нажаль, короткотривале видовище на нічному небі у сузір'ї Тельця

п’ятниця, 26 червень 2026, 21:28

Марс проходить повз знамените зоряне скупчення Плеяди – і це остання можливість побачити таке зближення аж до 2034 року, передають Патріоти України з посиланням на People. . Найкращий момент настане в неділю, 28 червня, до сходу сонця. Про це повідомл...

Нідерланди будують залізо-повітряну батарею на 1 ГВт·год. Що стоїть за цим рекордним енергетичним мегапректом

п’ятниця, 26 червень 2026, 21:14

Нідерландська компанія із залізо-повітряного багатодобового зберігання енергії об’єдналася з одним із найбільших постачальників енергії країни для розгортання одного гігават-годину (ГВт·год) залізо-повітряного довготривалого накопичення енергії (LDES) ...