"Наказ про реорганізацію вже є": Як зараз працює відділення поліції у Кагарлику (відео)

Зараз іде перевірка всієї роботи підозрюваних Миколи Кузіва і Сергія Сулима співробітниками ДБР та Нацполіції.
Дмитро Литвин. Фото: скріншот з відео.

Поліцейський відділок у місті Кагарлик продовжує працювати. Про це розповів в. о. начальника Кагарлицького відділення Дмитро Литвин, призначений після звільнення попереднього начальника Сергія Панасенка, повідомляють Патріоти України.

За словами Литвина, зараз відділення поліції в Кагарлику функціонує і правоохоронці виконують свої функціональні обов’язки. “Наказ про реорганізацію вже є, наскільки мені відомо. Протягом двох місяців буде переатестація працівників”, – повідомив Литвин.

На питання про те, скільки поліцейських зараз працює у відділенні, він відповідати відмовився і додав, що зараз іде перевірка всієї роботи підозрюваних Миколи Кузіва і Сергія Сулима співробітниками ДБР та Нацполіції.

Журналістка також запитала, чи можуть поліцейські використовувати катування як спосіб дізнання. Литвин заявив, що це некоректне питання, оскільки катування – це кримінальний злочин і дії, в яких звинувачують підозрюваних, не можна назвати людською поведінкою. “Всі їхні (підозрюваних) дії взагалі не можна пов’язувати з поліцейською роботою. Це було не розкриття злочину, це нелюди катували людину”, – підкреслив Литвин.

Джерело: Громадське.ua

Хіти тижня. "Расистський символ переваги білих": У США відмовляються від знака ОК

неділя, 12 липень 2020, 0:10

Расистська інтерпретація жесту зробила його використання ризикованим. У США почастішали випадки заборони знака "OK", так як все більше людей вважають його знаком расизму, переваги білих і символом влади білих. Останнім великим скандалом стала поведінка...