​"Накланяєм голави і бєрьом канфєткі": Умови в українському літаку жахнули журналістку (фото)

Яніна Соколова заявила, що не має претензій до надійності легендарного літака, однак хотіла б отримати хоча б мінімальний комфорт.

Українська журналістка Яніна Соколова поділилася враженнями від умов у літаку АН-24 української авіакомпанії "Мотор Січ", який здійснює внутрішні перельоти по країні. На своїй сторінці в Facebook вона розповіла подробиці і опублікувала фото, передають Патріоти України.

"Накланяєм голави і бєрьом канфєткі..." Завжди мріяла побачити вираз обличчя власника Motor SC Sich, мільйонера Богуслаєва, який взяв канфєтку і смокче її на борту літака своєї авіакомпанії ", – написала журналістка.

"Є таке поняття, як льотна придатність літака, яка визначається точно не вами, цінителі шторок. Ну і ще один факт. Заради польотів на Ан-24 в Україні прилітають любителі олд-літаків з усього світу", – заперечили їй в коментарях.

Соколова ж у відповідь написала, що не має претензій до надійності легендарного літака, однак хотіла б отримати хоча б мінімальний комфорт, про який у подібних "музейних експонатах" мова не йде.

Багато користувачів підтримали журналістку і написали про особистий негативний досвід польотів на Ан-24.

Хіти тижня. Катастрофа близько, жителі готові до бунту: Макіївка здригається через таємничі землетруси

п’ятниця, 18 жовтень 2019, 9:00

Місцевим пропагандистам окупанти категорично заборонили розповідати про те, що сталося. Їм погрожують звільненням і навіть кримінальними справами.​. Про серйозні землетруси в окупованій Макіївці одним з перших повідомив сепаратистської Telegram-канал "...

Буде удар? "Платіжки скоро нагадають про обіцянки "кінця епохи бідності", - Волошина

п’ятниця, 18 жовтень 2019, 8:56

"До протестів проти капітуляції долучається все більше людей. Останні заяви влади змусили багатьох усвідомити: розмови про залишені бойові позиції сьогодні - це більш вагомий аргумент, ніж абстрактна "торгівля на крові", про яку розповідали вчора", - п...