​"Накланяєм голави і бєрьом канфєткі": Умови в українському літаку жахнули журналістку (фото)

Яніна Соколова заявила, що не має претензій до надійності легендарного літака, однак хотіла б отримати хоча б мінімальний комфорт.

Українська журналістка Яніна Соколова поділилася враженнями від умов у літаку АН-24 української авіакомпанії "Мотор Січ", який здійснює внутрішні перельоти по країні. На своїй сторінці в Facebook вона розповіла подробиці і опублікувала фото, передають Патріоти України.

"Накланяєм голави і бєрьом канфєткі..." Завжди мріяла побачити вираз обличчя власника Motor SC Sich, мільйонера Богуслаєва, який взяв канфєтку і смокче її на борту літака своєї авіакомпанії ", – написала журналістка.

"Є таке поняття, як льотна придатність літака, яка визначається точно не вами, цінителі шторок. Ну і ще один факт. Заради польотів на Ан-24 в Україні прилітають любителі олд-літаків з усього світу", – заперечили їй в коментарях.

Соколова ж у відповідь написала, що не має претензій до надійності легендарного літака, однак хотіла б отримати хоча б мінімальний комфорт, про який у подібних "музейних експонатах" мова не йде.

Багато користувачів підтримали журналістку і написали про особистий негативний досвід польотів на Ан-24.

"Пятница 13-е: прочь суеверия", - психолог

п’ятниця, 13 грудень 2019, 8:23

"В пятницу 13-ого самое время поговорить о суевериях и приметах. У каждого в жизни много желаний, и одно из основных - стабильное и успешное существование", - пише у своєму блозі психолог Сергій Русов, передають Патріоти України, і продовжує:. "Но для ...

Хіти тижня. Він, вона і... штанга: Ківу спіймали на перегляді пікантного відео в Раді

п’ятниця, 13 грудень 2019, 4:00

На ролику, який переглядає народний депутат, чоловік займається жимом штанги, коли дівчина сідає йому на обличчя. Народного депутата від Опозиційною платформи "За життя" Іллю Ківу застали за переглядом пікантного ролика в сесійній залі парламенту в сам...