​"Накланяєм голави і бєрьом канфєткі": Умови в українському літаку жахнули журналістку (фото)

Яніна Соколова заявила, що не має претензій до надійності легендарного літака, однак хотіла б отримати хоча б мінімальний комфорт.

Українська журналістка Яніна Соколова поділилася враженнями від умов у літаку АН-24 української авіакомпанії "Мотор Січ", який здійснює внутрішні перельоти по країні. На своїй сторінці в Facebook вона розповіла подробиці і опублікувала фото, передають Патріоти України.

"Накланяєм голави і бєрьом канфєткі..." Завжди мріяла побачити вираз обличчя власника Motor SC Sich, мільйонера Богуслаєва, який взяв канфєтку і смокче її на борту літака своєї авіакомпанії ", – написала журналістка.

"Є таке поняття, як льотна придатність літака, яка визначається точно не вами, цінителі шторок. Ну і ще один факт. Заради польотів на Ан-24 в Україні прилітають любителі олд-літаків з усього світу", – заперечили їй в коментарях.

Соколова ж у відповідь написала, що не має претензій до надійності легендарного літака, однак хотіла б отримати хоча б мінімальний комфорт, про який у подібних "музейних експонатах" мова не йде.

Багато користувачів підтримали журналістку і написали про особистий негативний досвід польотів на Ан-24.

Українська блогерка-мандрівниця загинула в страшній ДТП у Таїланді

субота, 8 серпень 2020, 12:05

Загибель українки в Таїланді: деталі. Про це в інстаграмі повідомила близька подруга загиблої Анна Токарева з посиланням на сестру мандрівниці. Крім того, під останнім дописом Валерії користувачі пишуть жалобні коментарі. . Родичі Валерії про трагеді...

Загроза заборони пасажирських перевезень: У Києві антирекорд з коронавірусу і сумне лідерство в Україні

субота, 8 серпень 2020, 11:06

У Києві виявили найбільшу кількість нових випадків COVID-19 за добу в Україні. У трійку антирекордсменов також увійшли Одеська (165 нових випадків) і Львівська (154) області. Відзначимо, останній антирекорд в столиці був зафіксований 30 липня, коли бул...