"Накопались окопов в Рыжем лесу, с*ки?": У Білорусі до центру радіаційної медицини привозять російських солдатів

До білоруського Республіканського науково-практичного центру радіаційної медицини та екології людини в Гомелі регулярно привозять російських солдатів. Про це повідомив 30 березня моніторинговий проєкт "Беларускі Гаюн". За інформацією команди проєкту, 30 березня до центру приїхало сім медичних автобусів ПАЗ із людьми, передають Патріоти України.

"Зазначимо, що до цього центру на регулярній основі привозять російських солдатів", – ідеться у повідомленні. Інформацію прокоментував член громадської ради при Державному агентстві України з управління зоною відчуження Ярослав Ємельяненко. "Накопалися окопів у Рудому лісі, суки? Тепер живіть із цим залишок свого короткого життя", – написав він.

Ємельяненко підкреслив, що правила поводження з територією зони відчуження є обов'язковими для виконання, "бо радіація – це фізика: вона працює без урахування статусів чи погонів". "При наявності мінімального інтелекту в командування чи солдатів можна було уникнути цих наслідків. Країна мавп", – додав він.

Республіканський науково-практичний центр радіаційної медицини та екології людини у Гомелі було створено за кілька років після аварії на ЧАЕС. "Наразі центр є головною організацією з надання спеціалізованої медичної допомоги населенню, яке постраждало від катастрофи на ЧАЕС, і щодо наукового забезпечення державної програми Республіки Білорусь із подолання наслідків катастрофи на Чорнобильській АЕС", – ідеться на сайті центру.

В Україні презентували бюджетний електромобіль LUAZ (фотофакти)

п’ятниця, 2 червень 2023, 0:55

Новий LUAZ має вантажопідйомність до 1000 кг, а запас ходу в "дальнобійній" версії складає 300 км. Оснащення пікапа включає мультимедійну систему та камеру заднього виду. . У Києві на виставці Com Auto Trans відбулася презентація нового LUAZ. Відому у...

"Треба забрати з Києва "грьобаний" Patriot": Якими ще заявами шокувала українців чергова скандальна блогерка

четвер, 1 червень 2023, 23:54

Блогерка з Києва Катерина Т. оскандалилась заявою про Patriot. Вона заявила, що систему ППО потрібно "відправити на захід України, бо вона хоче виспатись". І це при тому, що саме Patriot може збивати балістичні ракети "Іскандер", які російські окупанти...