Належала непростій людині: На Кіровоградщині чоловік намагався продати через Інтернет унікальну прикрасу ІІІ століття (фото, відео)

"Чорний археолог" з Кіровоградської області намагався продати через Інтернет унікальний скарб із прикрасами ІІІ століття. Про це повідомила пресслужба Національної поліції України, передають Патріоти України.

Відомо, що чоловік відкопав срібний пояс на території Хмельницької області. А згодом виставив археологічну знахідку на Інтернет-форумі. Там незаконно привласнений скарб придбав один із учасників обговорення. Однак незаконну оборудку викрили правоохоронні органи.

Знахідку оцінили спеціалісти з Національного музею історії України. На їхню думку, вона датується серединою ІІІ століття. Прикраса пов’язана з військовою культурою давніх германців у період, коли вони мігрували з Північної Європи до Чорного моря через територію сучасної України.

Генеральний директор музею Федір Андрощук зазначив, що срібний пояс, вочевидь, належав заможній людині. "Пояс з давнини це така статусна річ. Вона підкреслювала високе соціальне положення людини. В даному випадку ми бачимо, що пояс був зроблений зі срібла, що [відбувалося – ред.] дуже рідко…Це, дійсно, вишукана річ, вона говорить про те, що власник був людиною непростою", – розповів експерт.

Далі вилучені срібні прикраси будуть передані для проведення експертизи та підготовки висновків щодо легальності їх походження. А після завершення можуть бути передані на зберігання до музейних фондів.

Звуть героя Кірк Ван Хутен: У новій серії "Сімпсонів" висміяли Путіна

середа, 22 березень 2023, 13:42

В мультсеріалі "Сімпсони", який вже не раз виявлявся пророчим, висміяли кремлівського лідера Володимира Путіна. У 16-й серії 34-го сезону з'явився персонаж, в якому складно не впізнати диктатора, зазначають Патріоти України. Звуть героя Кірк Ван Хутен....

Результат вийшов дуже цікавий: У Китаї жінкам заборонили рекламувати спідню білизну, тому її демонструють... чоловіки (фото)

середа, 22 березень 2023, 13:29

Поки жінки в багатьох країнах борються за свої права і домагаються гендерної рівності, у Китаї ситуація трохи інакша. Через жорстку цензуру, жінки більше не можуть рекламувати спідню білизну. Про це повідомляє видання CNN, передають Патріоти України. У...