Нам би їх проблеми: Австралійський фрегат уже два роки чекає моряків

Один з недавно модернізованих фрегатів класу Anzac – HMAS Perth (FFH 157) з 2017 року застряг у сухому доці через недостатню кількість моряків для виводу корабля у море.

HMAS Perth (FFH 157) під час служби у 2012 році

Ситуацію у березні виявив генеральний аудитор та опублікував це в новому звіті, в якому ретельно оцінюються річні витрати Австралії на оборону в розмірі 38,7 мільярда доларів США, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Автор звіту та колишній офіційний представник оборони Маркус Хеліер сказав, що проблема комплектації була виявлена на флагмані класу – HMAS Anzac (FFH 150), який завершив модернізацію у жовтні 2017 року.

«Perth, один з фрегатів флоту, пройшов значний ремонт і оновлення, отримав нові можливості радіолокації, на це пішло багато інвестицій, але в кінці цього процесу флот не міг знайти екіпажу для цього» – сказав доктор Хеліер.

Австралія має вісім фрегатів класу Anzac, два з них перебувають капітальному ремонті, тобто тільки шість були доступні в будь-який час.

Проблема комплектації австралійського війська не лише на флота, а і на решті військових спеціальностях. «Військові виявили проблему з комплектацією – потрібно довго вчити капітана підводного човна або льотчика-винищувача – ви не можете зробити це просто за одну ніч», - сказав Халіер

Саме тому у звіті було опубліковано рекомендації вкладати більше коштів у автономні системи, які потребують меншу кількість кваліфікованого персоналу.

Хіти тижня. "Пакистан чи Камбоджа?": Мережу вразили невеселі фото із Києва

вівторок, 15 жовтень 2019, 0:35

Світлини зробили на станції поїздів "Зеніт", яка розташована недалеко від станції метро Почайна. В інтернеті опублікували сумні фотографії Києва на одній із залізничних станцій. Про це повідомляють в групі "Чарівний Київ" в Facebook, передають Патріоти...

Хіти тижня. Сенсація кримінального світу: У столиці "розкоронували" і викинули на вулицю небезпечного кримінального авторитета

понеділок, 14 жовтень 2019, 23:55

У Києві в суботу, 12 жовтня, "розкоронували" і побили відомого кримінального авторитета, "злодія в законі" Андрія Недзельського ("Нєдєлю"/"Львівського"). За його інформацією, це сталося на урочистостях із нагоди весілля в сім'ї іншої злочинця, Олега "Б...