Нам би їх проблеми: Австралійський фрегат уже два роки чекає моряків

Один з недавно модернізованих фрегатів класу Anzac – HMAS Perth (FFH 157) з 2017 року застряг у сухому доці через недостатню кількість моряків для виводу корабля у море.

HMAS Perth (FFH 157) під час служби у 2012 році

Ситуацію у березні виявив генеральний аудитор та опублікував це в новому звіті, в якому ретельно оцінюються річні витрати Австралії на оборону в розмірі 38,7 мільярда доларів США, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Автор звіту та колишній офіційний представник оборони Маркус Хеліер сказав, що проблема комплектації була виявлена на флагмані класу – HMAS Anzac (FFH 150), який завершив модернізацію у жовтні 2017 року.

«Perth, один з фрегатів флоту, пройшов значний ремонт і оновлення, отримав нові можливості радіолокації, на це пішло багато інвестицій, але в кінці цього процесу флот не міг знайти екіпажу для цього» – сказав доктор Хеліер.

Австралія має вісім фрегатів класу Anzac, два з них перебувають капітальному ремонті, тобто тільки шість були доступні в будь-який час.

Проблема комплектації австралійського війська не лише на флота, а і на решті військових спеціальностях. «Військові виявили проблему з комплектацією – потрібно довго вчити капітана підводного човна або льотчика-винищувача – ви не можете зробити це просто за одну ніч», - сказав Халіер

Саме тому у звіті було опубліковано рекомендації вкладати більше коштів у автономні системи, які потребують меншу кількість кваліфікованого персоналу.

Хіти тижня. "Не ваше свиняче діло": Скрипін "накинувся" на "кварталівця" Жидкова (відео)

четвер, 18 липень 2019, 4:00

Журналіст Роман Скрипін порадив учаснику "95 квартал", громадянину Російської Федерації Валерію Жидкову, який "гуморить" про український політикум, їхати у свою країну і там "вчити розуму" росіян, повідомляють Патріоти України. Не ваше свиняче діло. У ...

Хіти тижня. Чому "Слуга народу" набере менше голосів, ніж очікується: Соціолог дала пояснення

четвер, 18 липень 2019, 3:00

Цілком ймовірно, що "Слуга народу" набере менше голосів, аніж прогнозують соціологічні служби. По-перше, їх прихильники, здебільшого, молодь, яка роз’їдеться, по-друге - спрацює фактор абсолютної перемоги. Таку думку висловила директор фонду Демократи...