"Нам не соромно, ми пишаємося": У Ноябрську батьки назвали новонароджену доньку Росією (відео)

Жителі російського міста Ноябрськ у складі Ямало-Ненецького автономного округу Тюменської області назвали новонароджену доньку ім'ям Росія. Батьки заявили, що ім'я обрали з урахуванням теперішньої ситуації у світі, передають Патріоти України.

Про це повідомляють російські ЗМІ. Зазначається, що це вже друга дитина у цієї пари, але старший син отримав звичне ім'я – Микола.

У коментарі росЗМІ подружжя Людмила і Олександр Нахрачьови заявило, що ім'я для доньки обрали разом ще до її народження, "виходячи з нинішньої обстановки у світі та власних патріотичних почуттів".

"Багато людей їдуть, кажуть: нам соромно. Ми вирішили навпаки – нам не соромно! Ми пишаємося та любимо свою країну", – розповіла Людмила Нахрачьова. Народилася дитина на ім'я Росія 31 січня 2023 року.

Tesla курить осторонь: Електромобіль, розроблений студентами, побив рекорд Гіннесса за швидкістю розгону (відео)

субота, 23 вересень 2023, 23:56

Рекорд було встановлено у Швейцарському інноваційному парку у Дюбендорфі. Під час тест-драйву Mythen, яким керувала Кейт Маггетті, розігнався з місця до 100 км/год всього за 0,956 секунди, а для досягнення цього знадобилася дистанція всього 12,3 метра....

Тваринки були під кайфом: Вівці увірвалися в теплицю і з'їли понад 270 кг канабісу

субота, 23 вересень 2023, 22:16

Стадо овець випадково забрело в теплицю, в якій вирощують лікувальну марихуану. Незвичайні ласощі дісталися тваринам поруч із містом Альмірос у Фессалії, Греція. Вівці забрели в теплицю, намагаючись врятуватися від наслідків шторму Даніель. Про це пише...