"Нам не соромно, ми пишаємося": У Ноябрську батьки назвали новонароджену доньку Росією (відео)

Жителі російського міста Ноябрськ у складі Ямало-Ненецького автономного округу Тюменської області назвали новонароджену доньку ім'ям Росія. Батьки заявили, що ім'я обрали з урахуванням теперішньої ситуації у світі, передають Патріоти України.

Про це повідомляють російські ЗМІ. Зазначається, що це вже друга дитина у цієї пари, але старший син отримав звичне ім'я – Микола.

У коментарі росЗМІ подружжя Людмила і Олександр Нахрачьови заявило, що ім'я для доньки обрали разом ще до її народження, "виходячи з нинішньої обстановки у світі та власних патріотичних почуттів".

"Багато людей їдуть, кажуть: нам соромно. Ми вирішили навпаки – нам не соромно! Ми пишаємося та любимо свою країну", – розповіла Людмила Нахрачьова. Народилася дитина на ім'я Росія 31 січня 2023 року.

На очах онуків та правнуків: Пара, якій заборонили одружитись у юності, повінчалась через 60 років (фото)

середа, 22 березень 2023, 0:41

У Великій Британії у віці 79 та 78 років одружилась пара, якій батьки заборонили бути разом у юності. Вони знайшли одне одного аж через 60 років. Про це пише mirror.co.uk, передають Патріоти України. У 1963 році Лен Олбрайтон, якому тоді було 19 років,...

"Він нічого не пам'ятає про себе, але маму впізнав": Рідні знайшли зниклого під Бахмутом бійця (фото)

вівторок, 21 березень 2023, 23:53

Рідні відшукали безвісти зниклого родича 46-річного Івана Івахіва з Тернопільскої області завдіки фото у соцмережах, що виклав небайдужий знайомий Івана. Боєць зник біля Бахмута наприкінці лютого. Через втрату пам'яті внаслідок важкого поранення він не...