Намагаються зурочити: "Пташка" з Азовсталі показала, який неприємний "подарунок" залишили їй на автівці

Парамедикиня з "Азовсталі" Катерина Поліщук на позивний "Пташка" показала, який "подарунок" їй залишили на капоті авто, передають Патріоти України.

Хтось поклав на авто захисниці кістку якоїсь тварини. Катерина припустила, що то міг бути якийсь магічний "підклад". "Пташка" поспішила заспокоїти підписників та зазначила, що подібного вона не боїться.

"Щастя, здоров'я і подаруночок зранку. Ікону треба було брати з собою. Цвинтарної землі добре, що не поклали", - прокоментувала парамедикиня.

Захисниця зазначила, що світлим людям нема чого боятися подібних витівок. "Не хвилюйтеся, темна магія світлим людям не страшна", - додала Катерина.

У Туреччині будинки продовжують руйнуватися навіть після землетрусу: Моторошний момент потрапив на відео

понеділок, 6 лютий 2023, 17:28

У Туреччині після потужного смертельного землетрусу магнітудою 7,8 пошкоджено величезну кількість житлових будинків. Деякі споруди, конструкція яких була порушена, продовжили падати навіть після припинення поштовхів землі, передають Патріоти України. ...

У будинках хиталися люстри: Підземні поштовхи відчули у Грузії й Ізраїлі, у Туреччині рахунок жертв перетнув тисячу

понеділок, 6 лютий 2023, 16:47

Потужний землетрус, кілька хвиль якого протягом 6 лютого призвели до суттєвих руйнувань у Туреччині і загибелі понад тисячі людей, досяг інших країн. Підземні поштовхи відчули, зокрема, у Грузії, передають Патріоти України. Щоб уникнути небезпеки, люди...