"Намагалась втримати життя": Наречена "Да Вінчі" особисто вивозила його після поранення

Наречена Героя України Дмитра Коцюбайла, "Да Вінчі", Аліна Михайлова, яка є керівницею медичної служби "УЛЬФ", розповіла про день загибелі коханого. Жінка особисто намагалась врятувати пораненого Дмитра Коцюбайла. Про це розповіла сама Аліна у відвертій розмові з Віолеттою Кіртокою, передають Патріоти України.

За словами дівчини, вона була поруч із "Да Вінчі" у перші хвилини після того, як він отримав поранення під час обстрілу росіян.

"Мало хто знає, що Аліна особисто вивозила пораненого коханого. Що вона своїми руками намагалася рятувати його. Що вона тримала в руках мішок амбу (апарат для штучної вентиляції легенів) намагаючись втримати життя в дорогих грудях", - повідомила Віолетта Кіртока.

За її словами, Михайлова також розповіла про найщасливіші дні з "Да Вінчі". Аліна зізналася, що не може прийняти втрату коханого. До слова, "Да Вінчі" й Аліна провели разом 6 років. "Життя Аліни закінчилося 7 березня. Моє - о 14:23 того ж дня, коли Аліна викрикнула мені в трубку, що ДаВінчі - важкий 300-ий. А через 20 хвилин його побратим сказав, що лікарі констатують смерть", - написала журналістка.

Інфаркт головного мозку: Відома російська актриса опинилася при смерті

середа, 7 червень 2023, 20:54

Російській актрисі Лідії Федосєєвій-Шукшиній стало ще гірше. Раніше повідомлялося, що її розбив інсульт, а тепер з'явилася інформація про те, що у неї відмовляє серце. Крім цього, у актриси інфаркт головного мозку, передають Патріоти України. "Актриса ...

Критику почули: Кличко звільняє директора департаменту КМДА, за те, що шастав по ресторанах у комендантську годину

середа, 7 червень 2023, 20:23

Міський голова Києва Віталій Кличко пообіцяв, що змусить звільнитися директора департаменту охорони культурної спадщини КМДА Олександра Никоряка, якого помітили на вулицях столиці й у ресторані під час комендантської години. . Пряма мова: "За порушення...