Намагалася брехати, але не вийшло: "Глюкозу" не пустили в Україну (відео)

Наталія Чистякова порушила українське законодавство – відвідувала окупований Росією Крим.

Державна прикордонна служба заборонила російській співачці Наталії Чистяковій з псевдонімом “Глюкоза” в’їжджати на територію України. Про це повідомляє прес-служба відомства, передають Патріоти України.

6 серпня росіянка прибула в аеропорт “Бориспіль” з Мінська. При оформленні прикордонниками було з’ясовано, що Чистякова порушила українське законодавство – відвідувала окупований Росією Крим.

Сама росіянка в ході розмови неодноразово плуталася в своїх відповідях. Спочатку вона заявила, що в останній раз вона відвідувала Крим в 2013 році. В Україну вона приїхала з приватною метою.

За порушення українського законодавства “Глюкозі” заборонили в’їзд в Україну на 3 роки. З відповідним штампом в документі вона вилетіла зворотним рейсом до Білорусі.

Трагічно загинув видатний український спортсмен, чемпіон світу і Європи, учасник Олімпіади-1996

неділя, 27 вересень 2020, 8:25

У 69-річному віці не стало видатного українського майстре кульової стрільби Олександра Михайловича Близнюченка. Про це сповіщає офіційний сайт профільної Федерації. Причини смерті не вказуються, але речення «адміністрація висловлює свої співчуття рідни...

Нелюди Лукашенка вбили дитину: Жінку при надії схопили біля її домівки, у відділку били в живіт не зважаючи на благання

неділя, 27 вересень 2020, 8:10

Карателі сплутали нещасну з організаторкою протестів у обласному центрі і намагались зшити "ліву" справу, б'ючи в живіт і погрожуючи розправою над старшою дитиною та її мамою. Жителька Гродно втратила дитину після того, як її затримали біля будинку, ві...