Намагалася переконати, що "не все так однозначно": Приходько послала на три букви куму з Росії

Українська співачка Анастасія Приходько зізналася, що розірвала дружбу зі своєю найкращою подругою та кумою, яка мешкає в Росії. Причиною розриву відносин стала війна та пропаганда, яку Кремлm нав'язує своєму народові. Так росіянка спробувала переконати і подругу з України, що "не все так однозначно" щодо кривавої політики країни-агресора, але у відповідь не отримала від Приходько не лише уваги, а ще й була послана на три літери. Про це зірка розповіла в інтерв'ю ведучій Аліні Доротюк, передають Патріоти України.

Артистка на початку розмови наголосила, що у неї немає близьких у РФ. "У мене нікого немає... З хрещеною матір'ю дитини не спілкуюся з 21 квітня. Вона намагалася мені лагідно щось пояснити. Так акуратно, на що була послана на х*й, прямим текстом. Я кажу, якщо тебе там попаяло, я бачу вже ти починаєш ходити ось так ось, я кажу: "Все". Ось коли у тебе буде прозріння, коли ти зрозумієш, що ти мені взагалі говориш, ось тоді можеш мене набирати і вибачатися переді мною", – сказала Приходько.

Також вона розповіла, що чула про спілкування українців із росіянами. І, виявляється, не все так просто навіть у телефонних розмовах. "Хтось збожеволів, хтось підтримує Z, хтось якось спілкується тихенько, щоб там ніхто не чути не було. Але був випадок, коли мої знайомі з Росії в Україну і той, хто дзвонив в Росію до нього прийшли з ФСБ. Ну от. І то все так душать-душать. Я не знаю, як на це реагувати", – додала співачка.

Очолював "Привидів Києва": У повітряному бою над Чорним морем загинув полковник ЗСУ

неділя, 2 жовтень 2022, 23:15

У небі над Чорним морем 26 червня під час виконання завдання у повітряному бою з російськими окупантами загинув військовий льотчик, полковник ЗСУ Михайло Матюшенко із позивним Дід. Він очолював «Привидів Києва». Про це повідомив мер Бучі Анатолій Федор...

"Українці праві, бо захищають свою землю і свою країну": Верховний лама Калмикії виступив із критикою дій Путіна

неділя, 2 жовтень 2022, 20:41

Верховний лама Калмикії Тело Тулку Рінпоче заявив, що правда у війні знаходиться на боці України. Адже наша держава захищає свою землю та свій народ, передають Патріоти України. Як передає "Кавказ.Реалії", це перший публічний виступ настільки високого ...