Намагався на ходу застрибнути в тягач: У Білорусі молодий військовий загинув страшною смертю (фото)

10 січня у Білорусі страшною смертю загинув військовий 22-річний Дмитро Грицкевич, якого розчавив гусеничний тягач, передають Патріоти України.

Сержант Стародорожського гарнізону намагався застрибнути у кабіну гусеничного тягача, який саме рухався. Отримав тяжкі травми. Постраждалого одразу шпиталізували до Головного військового клінічного медичного центру. О 16:00 військовому зробили операцію, але його стан погіршився і молодий чоловік помер.

Після проходження строкової служби Дмитро Грицкевич залишився служити в армії за контрактом. Улітку 2018 року одружився на студентці Несвіжського педвузу Марії. В листопаді 2018 року у подружжя народилися двійнята. Загиблого військового поховали 13 січня у місті Снов.

Нажите "непосильним трудом": У голови Чернігівської обласної ВЛК знайшли $1 млн (відео)

четвер, 22 лютий 2024, 12:40

Під час обшуків у колишнього голови Чернігівської обласної Військово-лікарські комісії в одній з квартир у Києві було знайдено майже $1 млн. Про це повідомляє «Суспільне», передають Патріоти України. Як зазначається, обшуки проводились 21 лютого в рамк...

Посилення мобілізації: Стало відомо, чи підлягають ФОПи бронюванню

четвер, 22 лютий 2024, 11:30

У зв'язку з запровадженням нових правил бронювання працівників від мобілізації, в Україні почав діяти новий Порядок організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов'язаних та резервістів, затверджений постановою Кабміну № 1487, пер...