Намагався "навернути" Росію до цивілізованості: У Москві помер відомий радянський письменник та журналіст

Александр Кабаков

18 квітня ввечері в московській лікарні на 77 році життя помер відомий письменник і журналіст Олександр Кабаков. Про це повідомив головний редактор журналу «Російський піонер» Андрій Колесников, передає «Ехо Москви», зазначають Патріоти України.

Кабаков став відомий після публікації 1989 року роману «Невозвращенец», за яким незабаром був знятий художній фільм. За мотивами іншого роману письменника вийшла стрічка «Десять років без права листування».

Майбутній письменник народився 22 жовтня 1943 року в Новосибірську, закінчив механіко-математичний факультет Дніпропетровського університету і якийсь час працював інженером в ракетному конструкторському бюро Янгеля на Південмаші (Дніпропетровськ).

Журналістська кар'єра почалася з роботи в газеті «Гудок» в 1972 році. Потім Кабаков працював в «Московских новостях», «Комерсанті», «Столичної вечірньої газеті» і «Новому очевидці». В останні роки був головним редактором журналу «Саквояж СВ», а також писав як публіцист і колумніст.

Книги Кабакова видавалися в багатьох країнах світу, в тому числі в США, Франції, Німеччини, Італії, Іспанії, у всіх скандинавських країнах, Японії та Китаї.

Хіти тижня. Зроблено в Україні: На Львівщині випускають різнокольоровий томатний сік (відео)

субота, 31 жовтень 2020, 3:00

На рік закатують 1200 пляшок. І вже вийшли у великі магазини та на сайти. Два товариші на Львівщині навчились заробляти на звичайному томатному соку. Як? Бо їхні соки різнокольорові – жовті, помаранчеві та червоні, передають Патріоти України з посиланн...

Хіти тижня. Згадали малярію і чуму: Вчені спрогнозували, коли може закінчитися пандемія COVID-19 у світі

субота, 31 жовтень 2020, 2:00

Патогени вірусів, які вражали мільйони людей протягом історії, досі з нами. Викорінити їх повністю неможливо. Таких висновків дійшли науковці з Південної Кароліни у США, передають Патріоти України. Єдине захворювання, з яким фахівцям вдалося покінчити,...