Намічається велика "зрада": Названо ім'я "інспектора" бойовиків, який буде оглядати позиції ЗСУ на Донбасі

Позиції українських військових на Донбасі в районі Горлівки інспектуватиме представник бойовиків, "генерал-майор" Руслан Якубов, передають Патріоти України.

Якубов - колишній офіцер російської армії, у нього також залишилося громадянство РФ. Його справжнє ім'я - Руслан Вахітов.

Про рішення допустити представника бойовиків до позицій було прийнято під час переговорів Мінської тристоронньої контактної групи. Рішення було прийнято на вимогу представників сепаратистів, які по факту не є формальними учасниками переговорів. Відомо, що також під час інспекції буде присутня представниця ОБСЄ.

"Бойові фенікси" із червоно-чорними крилами: Особливі птахи завітали до заповідника на Одещині (фото)

неділя, 14 серпень 2022, 23:50

До національного природного парку "Тузлівські лимани" в Одеській області прилетіли фламінго. Про це повідомив доктор біологічних наук, співробітник парку Іван Русєв у Facebook, передають Патріоти України. За його словами, до парку прилетіли птахи, яких...

"Росіяни не розпочинали війну": Глава комісії WADA Макларен закликав повернути РФ у світовий спорт

неділя, 14 серпень 2022, 23:29

Голова незалежної комісії Всесвітньої антидопінгової агенції (WADA) з розслідування справи про допінг на Олімпіаді-2014 Річард Макларен назвав несправедливим усунення російських спортсменів від міжнародних стартів. В ефірі спортивному шоу в Німеччині М...