Намотував кола над всім містом: Киян налякав підозрілий літак (фото)

За словами очевидців, над Русанівкою лайнер зробив не менше 8 кіл, так само він був помічений і над Лісовим масивом.​
Киян налякав літак. Фото: Фейсбук.

У Києві над Русанівкою 25 травня кружляв пасажирський літак, чим неабияк налякав мешканців. За попередньою інформацією, борт не міг приземлитися в аеропорту "Київ" через грозу. Про це пишуть в групі "Самый Русановский" в Facebook, передають Патріоти України.

"Пасажирський аеробус намотував кола над районом (напевно, спалював паливо для безпечної посадки). Вийшло досить цікаво", – зазначили в соцмережі. У коментарях під постом деякі користувачі висловили побоювання, що подібні віражі над житловими районами можуть бути небезпечними.

За словами очевидців, над Русанівкою він зробив не менше 8 кіл, так само був помічений на Лісовому масиві.

"З огляду на те, в якому жалюгідному технічному стані випускають в рейси деякі 30-річні лоукостери, які роблять більше 5 рейсів на добу, віражі пригнічують", – зазначили в групі.

Були також і коментатори, які не побачили в цьому нічого страшного.


Хіти тижня. Окупація Дніпра, або Як нові види захоплюють наші річки і хто буде в них жити через 20 років (фото)

понеділок, 23 вересень 2019, 9:00

13 липня Асоціація рибалок України повідомила, що в Дніпро-Бузькому лимані виловили мохнаторуких китайських крабів. Це сталося вже не в перший раз... "В Ассоциации рыболовов Украины бьют тревогу: мохнаторукие крабы чрезвычайно опасны и могут нанести се...

Ви будете здивовані: Названо продукт, який рятує від раку і хвороб серця

понеділок, 23 вересень 2019, 8:58

Виноградні кісточки мають ряд корисних властивостей. Зокрема, виноград із кісточками рекомендується їсти людям, які страждають на захворювання серця. Крім того, цей продукт допомагає запобігати розвитку раку, передають Патріоти України. Цей ефект мають...