
В окупованому Донецьку місцеві "комунальні служби" почали ремонтувати дороги за допомогою сміття і бруду. Про це написав у Twitter член української делегації в Тристоронній контактній групі, блогер і журналіст Денис Казанський. Він також опублікував фотографії, передають Патріоти України.
"У центрі Донецька тепер ремонтують дороги, просто засипаючи ями сміттям і брудом. Скільки жив у місті, не пам'ятаю такого. Раніше на таке можна було натрапити тільки в якихось жебрацьких шахтарських містечках", – написав він.




На пост відреагували користувачі мережі: "Асфальт, не хворій!", "Я бачила, як укладали днями цей "асфальт". Там якийсь дивний його склад: камені і рідина неясного походження", "Чисто московська технологія для Замкадья", "Це називається вирубка... перемололи старий асфальт і засипали заново", "Ну не цеглою і то норм", "Це адміністрація ринку, мабуть, сама ями залатала на ринок".




24 червня Міністерство оборони України у межах трансформації Сил оборони запровадило новий базовий контракт для військовослужбовців на небойових посадах. Контракт передбачений для діловодів, бухгалтерів, майстрів, кухарів та інших фахівців на посадах, ...
Українці, які мають право на різні види пенсій, можуть самостійно обрати найвигідніший для себе варіант. Для переходу з одного виду пенсії на інший достатньо подати відповідну заяву до Пенсійного фонду України, передають Патріоти України з посиланням ...