
Артем Беседін, який зазнав важкої травми в матчі 1/8 фіналу Євро-2020 Швеція – Україна, наразі вжк вдома. Лікарі наклали гіпс на зламану ногу, котрий доведеться носити шість тижнів, зазначають Патріоти України.
«Лежу вдома, валяюсь у ліжку. Нога в гіпсі буде шість найближчих тижнів. Потім МРТ і очікування новин щодо термінів відновлення. Потім буде ясно, яке лікування, чи потрібна буде операція, – розповів Беседін meta-ratings. – Після гри підходив швед (Даніельсон, який травмував Артема – прим. авт.) Злюся на нього? Ну як сказати... Всяке буває. Це футбол. Але, звичайно, в душі неприємний осад залишився. Мені, звичайно, було прикро, що чемпіонат закінчився. Хотілося грати».
Відновлення Бесєдіна займе близько шести місяців. У нього – часткове пошкодження задньої хрестоподібної зв'язки, часткове пошкодження внутрішньої і зовнішньої бічної зв'язок і перелом виростків стегнової кістки без зміщення.Наприкінці тижня в Україну прийде хвиля сильної спеки, яка охопить більшість регіонів країни. Температура повітря місцями сягатиме +35…+37°С. Про це розповіла синоптикиня Наталка Діденко у проєкті "Тепер головне" на Еспресо, передають Патріоти України....
Через відключення світла та нестачу бензину припинилися постачання товарів широкого спектру у роздрібній мережі. Проблеми з електрикою та паливом в окупованому Севастополі призвели до того, що там закрилася частина магазинів та ринків, перестав ходити ...