
Артем Беседін, який зазнав важкої травми в матчі 1/8 фіналу Євро-2020 Швеція – Україна, наразі вжк вдома. Лікарі наклали гіпс на зламану ногу, котрий доведеться носити шість тижнів, зазначають Патріоти України.
«Лежу вдома, валяюсь у ліжку. Нога в гіпсі буде шість найближчих тижнів. Потім МРТ і очікування новин щодо термінів відновлення. Потім буде ясно, яке лікування, чи потрібна буде операція, – розповів Беседін meta-ratings. – Після гри підходив швед (Даніельсон, який травмував Артема – прим. авт.) Злюся на нього? Ну як сказати... Всяке буває. Це футбол. Але, звичайно, в душі неприємний осад залишився. Мені, звичайно, було прикро, що чемпіонат закінчився. Хотілося грати».
Відновлення Бесєдіна займе близько шести місяців. У нього – часткове пошкодження задньої хрестоподібної зв'язки, часткове пошкодження внутрішньої і зовнішньої бічної зв'язок і перелом виростків стегнової кістки без зміщення.Відома угорська борчиня, віцечемпіонка Європи та учасниця Олімпійських ігор у Ріо 32-річна Жанет Немет загинула внаслідок падіння з 11-го поверху в столиці Болгарії Софії повідомляє fakti.bg. Раніше олімпійська чемпіонка пішла з життя у день презентаці...
У Нідерландах стався перший випадок евтаназії дитини віком до 12 років після легалізації такої процедури для невиліковно хворих дітей цієї вікової категорії два роки тому. Дитина мала тяжкі захворювання, передають Патріоти України. . Про це повідомила...