Напередодні хворів на коронавірус: У Харкові відомий педіатр звів рахунки з життям (фото)

У Харкові відомий педіатр покінчив життя самогубством. За попередніми даними, чоловік вистрибнув з вікна своєї квартири, передають Патріоти України.

Трагедія сталась у Подільському провулку в Харкові. Чоловіка в крові на асфальті виявили перехожі та негайно зателефонували в поліцію. Слідчо-оперативна група оглянула місце події та виявила, що вікно, з якого вистрибнув чоловік, також було в крові.

Пізніше стало відомо, що загиблий – відомий у Харкові дитячий лікар-педіатр Олег Басилайшвили. Про це повідомила його дружина Ірина Борзова на своїй сторінці в Facebook.

Він пропрацював педіатром більше ніж 25 років, на його рахунку сотні врятованих життів. Він працював також у відділенні реанімації та інтенсивної терапії новонароджених, а з 2019 року керував власним медичним закладом. У соціальних мережах батьки маленьких пацієнтів пишуть пости вдячності за порятунок своїх малюків.

Рідні Басилайшвили шоковані тим, що сталося. Вони повідомили, що лікар зовсім нещодавно переніс COVID-19 і перебіг хвороби було важким. Незадовго до смерті Олег Басилайшвили виписався з лікарні та закінчував лікування вдома. Друзі й знайомі характеризували його, як життєрадісну і веселу людину, професіонала своєї справи.

На цей момент поліція з'ясовує всі обставини та деталі трагічного вечора, а також причини, які спонукали Басилайшвили зробити фатальний крок.

Ізраїльський лікар вказав на головну загрозу COVID-19

середа, 21 жовтень 2020, 8:30

Він повідомив, що головним викликом медичній системі стала необхідність тривалої вентиляції легенів для людей із важким перебігом COVID-19. "Від грипу смертність – 0,1–0,2%. Від коронавірусу на цьому етапі – 6,7–6,8%. Тобто в 60 разів вища. Елементарна...

Невимовна краса Українських Карпат

середа, 21 жовтень 2020, 8:10

Смарагдове царство, куди завжди хочеться повертатися... В мережі показали неймовірну красу українських Карпат. Фото оприлюднили у спільноті Патріоти України - єднаймося в соціальній мережі Facebook, передають Патріоти України.