
Лікар-інфекціоніст Києва Євген Дубровський заявив, що додаткове навантаження на інфекційні лікарні в Україні створюють пацієнти, яким потрібно обов'язково перевіритися на COVID-19. Загалом же ситуація у медичних установах залишається складною, передають Патріоти України.
Лікар зауважив, що працювати стало ще важче, а персонал на чергуванні збільшили. Кількість карет швидкої допомоги також перевищує норму. "Щоб потрапити планово в будь-який стаціонар, треба мати довідку, що у пацієнта немає COVID-19", – пояснив він.
За словами Дубровського, наплив пацієнтів в "інфекційки" став дуже великим. Наприклад, у Києві є лише три інфекційні лікарні. "Наплив "швидких" божевільний. Перевантаження відділень. Заповнені реанімаційні бокси. Про навантаження на персонал я взагалі мовчу. Стає зрозумілим, що сталося в Італії", – написав лікар.
Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...
В Україні продовжується воєнний стан, а це означає, що п'ять категорій громадян мають обов'язково пройти ВЛК. Серед таких осіб колишні "обмежено придатні", випускниці медичних ВНЗ і не тільки, передають Патріоти України. На сторінці у Facebook Житомирс...